
Mobilo sakaru operatora Amigo un Latvijas Radio 2 rīkotā šlāgeru un kantrī mūzikas dziesmu konkursa Dzintara dziesmas fināls atzīmēts vērienīgā ballē, pulcējoties tautā iemīļotiem māksliniekiem.
Par Dzintaru dziesmu šova pirmās sezonas uzvarētāju kļuva grupa “Galaktika” ar dziesmu “Sauc atpakaļ”, bet uzvarētāju solists Normunds Zušs krāšņā koncerta noslēgumā pamatīgi pārsteidza skatītājus, galveno balvu novēlot kantrī grupai Sestā jūdze.
Toties no garšīgas kūkas uzvarētāji gan neatteicās – tās griešanas gods tika grupas “Galaktika” solistam Normundam Zušam.
Foto: Publicitātes



Komentāri