logo image
Seko mums facebook.com Seko mums twitter.com Cukursaldi.lv RSS

Black Magic saldumi kā suvenīrs no Latvijas

April 12th, 2012  |  Publicēts iekš Mielošanās  |  1 Komentārs

Black Magic saldumi kā suvenīrs no Latvijas

Riga Black Magic bar, Vecrīgā ir ne tikai vieta, kur senā gaisotnē pamēģināt kādu no Rīgas Melnais balzams, Rīgas Melnais balzams upeņu u.c. dzērienu kokteiļiem, bet arī pamieloties ar šeit gatavotajiem saldumiem.

Tortes un dažādas kūciņas, kokteiļi Riga Black Magic bar bagātināti galvenokārt ar Rīgas Melno balzamu, Rīgas Melno balzamu upeņu, pārliecinājās Cukursaldi.lv. Pat Vīnes lepnuma Zahertortes līdziniece izmēģināta aizstājot rumu ar Rīgas Melno balzamu. Pēc Cukursaldi.lv novērojumiem tūristi iecienījuši ne tikai Riga Black Magic bar piedāvātās kūciņas, bet arī glīti noformētos suvenīrus īpašā noformējumā.

Laba ideja dāvanai, kā arī vajadzības gadījumā paši varam šos suvenīrus aizvest, ja jādodas ciemos ārpus Latvijas. Piedāvājumā ir šokolādes zodiaka disks, kastīti atverot, izlido papīra taurenis. Tāpat iecienītas ir dažādas šokolādes konfektes, keksi, plūmes šokolādē, mandeles šokolādē u.c. Saldumu nosaukumi un noformējums pieskaņoti bāra būtībai – “Black Magic”, “Black Moon”, “Riga Cofee Black”, “Riga Black Balsam” utml.

 

Viens komentārs

  1. Sintija says:

    Šis ir Vecrīgā. Ja kādu ārzemju darugu kurp jāved, dodamies arī uz Riga Black Magic.

Komentāri

Kategorijas