logo image
Seko mums facebook.com Seko mums twitter.com Cukursaldi.lv RSS

Muffins and More – kā mājās

April 22nd, 2013  |  Publicēts iekš Mielošanās

Muffins and More Muffins and More
Foto: Avots muffinsandmore.lv

Muffins and More iekārtojies Ģertrūdes ielā, divi pakāpieni un no Rīgas kņadas nokļūsti dažu kvadrātmetru lielā kafejnīcā. Stiklotajās vitrīnās gozējas visdažādāko veidu mafini.

Kādā pavasara dienā, kad laukā aizvien drēgns, kaut kur laukos upes gatavojas iziet no krastiem, bet siltā laika aizvien nav, Muffins and More gardos mafinus garastāvokļa uzlabošanai nolemju parādīt arī draudzenei.

“Mmm, smaržo kā mājās!”, bija viņas pirmais izsauciens, pārkāpjot šīs nelielās kafejnīcas slieksni. Mafinus jau agrā rīta stundā cep tepat uz vietas un dienas gaitā papildina, līdz ar to tie ir svaigi un bieži vien silti. Garšo labi! Turpat baltajā cepurē gar krāsni un pannām konditora lomā rosās Džeks – viens no līdzīpašniekiem, kas, protams, Muffins and More piedod vēl savu vērtību. Džeks nāk no Dānijas, kas savā ziņā arī izskaidro šīs vietas spēju piešķirt ierastajam Latvijas konditorejas konceptam citu ampluā. Muffins and More piedāvājumā jūtama arī Anglijas un Amerikas garša, ko apgalvo arī paši saimnieki.

Galvenokārt šeit cep saldos mafinus, bet ir arī dažu veidu sāļie, kā arī sperts solītis tālāk – bezglutēna mafini un mafini ar olu aizstājēju (šie gan jāpasūta iepriekš). Pasūtīt var arī daudz ko citu no Muffins and More klāsta, bet to papētīsim citreiz. Salds iepriecinājums un mājīgas atmosfēras iepriecinājums gūts, lai dotos tālāk dienas gaitās…

 

Komentāri

Kategorijas