logo image
Seko mums facebook.com Seko mums twitter.com Cukursaldi.lv RSS

5 veidi, kā enerģiski sākt dienu ar veselīgām brokastīm

January 12th, 2015  |  Publicēts iekš Idejas  |  4 Komentāri

YFdIoUsRJCAehcoUnQaS_Straw
Brokastis ir svarīgākā ēdienreize, tādēļ būtiski uzņemt enerģiju. Vēl labāk, ja izdodas brokastīs izvēlēties veselīgus produktus.

1. Citrona ūdens
Daudzi piekritīs, ka ķermeni pamodina ūdens ar citronu (vēlams silts), svaigi spiesta augļu sula vai tēja. Protams, rīta steiga daudziem arī ir ikdienas sastāvdaļa, bet, ja vakarā viss nolikts jau pa rokai, tad noteikti rītos pietiks arī dažas minūtes citrona ūdens vai svaigas sulas izspiešanai. Protams, der atcerēties arī par augļiem veselā veidā!

2. Piena produkti
Jāatceras, ka veselīgās brokastīs iederas piena produkti – biezpiens, jogurts, piens, siers, no kuriem var pagatavot arī ātru brokastu maltīti.

3. Olas
Tāpat enerģiju dienai spēs nodrošināt olas. Lai dažādotu ēdienkarti, ir iespēja iekļaut ēdienkartē, piemēram, arī paipalu olas.

4. Graudu putra
Veselīgi dienu sākt ar graudu putru, kas tagad pieejamas visdažādākā veidā. Protams, aizvien augstu vietu veselīguma ziņā sev nodrošina auzu pārslu biezputra.

5. Graudaugu mušļi
Steidzīgākajiem noderēs dažādie graudaugu, riekstu, rozīņu mušļi, kurus var ērti kombinēt ar jogurtu, pienu vai pat sulu.

Foto: www.unsplash.com

 

4 komentāri

  1. juris says:

    starp citu arī ļoti garšīgi un sanāk katrai darba dienai atšķirīgas brokastis.

  2. Kārlītis says:

    Es katru dienu sāku ar ūdens glāzi, tad 2 olas ar rupmaizi un kafiju. Tad 2. brokastis ar biezpienu un kādu augli. Brokastis ir svarīgākā ēdienreize!

  3. KUSKUS says:

    Paldies par lieliskajiem padomiem!

Komentāri

Kategorijas