logo image
Seko mums facebook.com Seko mums twitter.com Cukursaldi.lv RSS

Dejas gardēžiem iespēja baudīt Pasaules čempionātu sporta dejās un “Latvia Open 2015”

October 26th, 2015  |  Publicēts iekš Gardēžu tūre

3
Krāšņākais no sporta pasākumiem – ikgadējais starptautiskais sporta deju festivāls Latvia Open un Pasaules čempionāts sporta dejās – jau 31.oktobrī un 1.novembrī norisināsies Daugavas Sporta Namā, Rīgā. Latvijā pulcēsies paši labākie dejotāji no vairāk nekā 30 pasaules valstīm, tostarp Amerikas Savienotajām Valstīm, Kanādas un Kazahstānas.

5

Desmit dejas ir sporta deju disciplīna, kas ietver piecas Latīņamerikas dejas un piecas Standartdejas, tādēļ 10 deju programmu dēvē par sporta deju karalisko disciplīnu. Pasaules čempionāts katrā disciplīnā notiek reizi gadā. Šis ir atklātais Pasaules Čempionāts, kas nozīmē, ka tajā var piedalīties neierobežots skaits pāru no vienas valsts, kas padara cīņu par uzvaras titulu vēl interesantāku.

4

Marta Kalēja, sporta deju kluba Mario trenere: “Pati esmu piedalījusies septiņos starptautiskajos deju festivālos Latvia Open, savukārt piekto gadu esmu organizatoru komandā. Manas priekšrocības – esmu spēlējusi abās laukuma pusēs, man ir lieliska dzīves iespēja radīt apstākļus, kā dejotājiem, tā viesiem. Tas ir liels gods, savās mājās uzņemt visas pasaules labākos dejotājus. Sacensības tiesā Pasaules sporta deju federācijas izvirzīti, augstas kompetences tiesneši, kurus parasti publiski atklāj tikai mirkli pirms sacensībām, varu pateikt, ka viens būs pat no Honkongas. Mūs sagaida krāšņi, skaisti un spriedzes pilni mirkļi.”

2

XIII Starptautiskā sporta deju festivāla Latvia Open 2015 pirmajā dienā, 31.oktobrī, notiks Galleria d’Arte 2015.gada Pasaules čempionāts pieaugušajiem līdz 21 gadam desmit dejās, kā arī Agra Bērtulsona piemiņas kauss pieaugušo grupā Latīņamerikas dejās. Festivāla otrajā dienā, 1.novembrī, būs iespējams vērot Pasaules reitinga posmu pieaugušajiem standartdejās – Rīgas Mēra Kauss, kā arī bērnu, junioru un jauniešu grupas dejotāju sniegumu.

1

Abas pasākuma dienas Sportacentrs.com nodrošinās sacensību tiešraidi mājaslapā m.lmt.lv un mobilajā platformā LMT Straume.
Starptautiskais sporta deju festivāls Latvia Open notiek kopš 2003.gada, laika gaitā kļūstot par nozīmīgu notikumu Eiropas un pasaules mērogā. Sporta deju sacensības organizē sporta deju klubs Mario – Mario Končevskis, Marika Kalēja un Marta Kalēja, sadarbībā ar Latvijas Sporta deju federāciju, Pasaules Sporta deju federāciju, Rīgas Domi un Latvijas Sporta federāciju padomi.

Oficiālā deju festivāla mājas lapa: www.latviaopen.lv

 

Komentāri

Kategorijas