logo image
Seko mums facebook.com Seko mums twitter.com Cukursaldi.lv RSS

Izsmalcināta Itālijas garša un desertu klasika restorānā Olive Oil Trading Co, Vecrīgā

July 18th, 2016  |  Publicēts iekš Gardēžu tūre  |  1 Komentārs

Olive Oil trading Co, italian restaurant,
Rīgas pilij pretī esošā restorāna Olive Oil Trading Co interjers un ēdienu izvēle pārliecinoši vēsta par Itālijas klātbūtni, taču sava loma ir arī Latvijas mūsdienu virtuvei. Itālijas karogs virs restorāna durvīm un nelieli olīvkoki pie ieejas uzreiz norāda par piederību šai valstij. Olīveļļa, milti u.c. produkti tiek iegādāti Itālijā, no turienes aizvien atceļo kāda jauna recepte – arī desertu.

Vispirms Itālijas karte rokās, tad restorāns, kurā pusdienot kā itāļu ģimenē

olive_oil_rest2
Olive Oil Trading Co īpašnieki aizvien labprāt apceļo Itāliju, tā katru reizi atvedot pa kādam jaunam dekoram restorāna interjeram vai nodibinot jaunu kontaktu ar kādu itāļu saimnieku, vēlāk, piemēram, restorāna virtuvi papildinot ar kādu šeit vēl nebaudītu produktu.

olive-oil_restorans
Pats būtiskākais šeit – ja esi Olive Oil Trading Co, tad jūties kā itāļu ģimenē!


Itāļu gardākie deserti – Tiramisu, Panna Cotta, Gelato

Olive Oil Trading Co īpašu vērību pievērš patiešām gardu desertu pagatavošanai, kuru piedāvājums ik pa laikam tiek nedaudz pamainīts.
20150714_21c3_1200

20150731_35_1200

Itāļu restorāns nav iedomājams bez Tiramisu vai Panna Cotta, kas Olive Oil Trading Co šefpavāram arī lieliski padodas! Tāpat kā šī restorāna meistardarbi – karstais šokolādes deserts ar saldējumu (Tortino al cioccolatocon cuore fondente accompagnato da gelato – itāliski, red.) vai Mandeļu Parfait (parfē) ar šokolādes mērci un brūklenēm, kā arī dažāds Gelato saldējums. Neizpaliek arī pārsteigumi viesiem, piemēram jo gards ir šī restorāna pašgatavotais skābeņu saldējums. Jā, Panna Cotta, saldējumu u.c. desertus šeit 100% gatavo savā virtuvē, jo tikai tā var parādīt īstu itāļu virtuvi! To atzinīgi novērtējuši arī Rīgā dzīvojošie un viesojušies itāļi. Svētku reizēs Olive Oil Trading Co meistardarbs ir Tiramisu torte!

No stiprā Espresso līdz bezkofeīna kafijai

Olive Oil Trading Co parūpējušies arī, lai viesi varētu malkot visdažādākā veidā pagatavotu itāļu kafiju. Piemēram, Afogatto kafijas recepte – saldējuma bumbiņa, kurai pārlieta kafija. Viesu iecienīta ir Cafe Late (siltā pienā ielieta kafija), bet interesanti, ka Olive Oil Trading Co dzērienu kartē Late (silts piens) ierakstīts kā atsevišķs piedāvājums. Jāatzīmē, ka Itālijā tā ir pieņemts – kartē ierakstīta gan Cafe late, gan Late.
Tāpat itāļi Olive Oil Trading Co pēc pulksten 12.00 nepasūta Cappuccino – tā nav pieņemts, viņi nekad nepasūta arī desertu kopā ar kafiju. Mazliet pārsteidzoši, ka šeit pieejama arī kafija bez kofeīna.

Foto: Olive Oil Trading Co publicitātes

 

Viens komentārs

  1. Andris says:

    Dīvaini, ka neesmu tur bijis. Kāda ir precīza adrese? Olive Oil Trading Co izskatās ok priekš manis
    .

Komentāri

Kategorijas