logo image
Seko mums facebook.com Seko mums twitter.com Cukursaldi.lv RSS

Gardākā gada izstāde Ķīpsalā cildina pasaules un vietējo garšu

September 8th, 2017  |  Publicēts iekš Saldās ziņas


22. starptautiskā pārtikas, dzērienu, pārtikas pārstrādes, tehnoloģiju, iepakojuma, inovāciju, sabiedriskās ēdināšanas, viesnīcu un veikalu aprīkojuma un servisa izstāde “Riga Food 2017” kā plašākā pārtikas nozares izstāde Baltijā šogad atkal lieliski iezīmē nozares attīstību.

Šajā izstādē piedalās 720 uzņēmumi no 35 valstīm, šogad izvietoti 15 valstu nacionālie stendi. “Riga Food” tradicionāli apmeklē – gardēži un profesionāļi no visas pasaules. Turklāt neizpaliek jauno produktu demonstrācijas un degustācijas izstādē. Tādējādi četras dienas Ķīpsalā ikviens gardēdis var smelties idejas savai ēdienkartei un nogaršot daudz ko jaunu, savukārt profesionāļi – gūt jaunas kontaktus, zināšanas un veicināt sava biznesa attīstību.

Latvijā ražotus saldumus, garšvielas, ievārījumus, sulas, gaļas izstrādājumus, sieru, kafiju, skābos kāpostus, sukādes, pastilas, musli un vēl daudzus citus kvalitatīvus un gardus pārtikas izstrādājumus Latvijas nacionālajā kopstendā prezentē 24 nozares uzņēmumi.

Vadošais konditorejas un uzkodu ražotājs “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” ar Latvijā iecienītiem un paaudzēs iemīlētiem zīmoliem “Laima”, “Selga”, “Staburadze” un “Ādažu Čipsi” prezentē savus produktus Baltijas lielākajā pārtikas izstādē “Riga Food 2017”. Uzņēmuma stendā var atrast ne tikai katra zīmola iecienītākos produktus un produktu jaunumus, bet arī piedalīties radošajās darbnīcās, virtuālās realitātes tūrē un produktu degustācijās.

“Mūsdienu patērētāji kļūst aizvien prasīgāki – vēlas jaunas garšas un formas saldumus un sāļās uzkodas, vērtējot produktu kvalitāti, izskatu un iepakojumu. Tā kā mūsu zīmoli izceļas ar kvalitāti un tradīciju mantojumu, turklāt mēs nepārtraukti attīstām un pilnveidojam sortimentu, mēs priecāsimies iepazīstināt ikvienu ar mūsu jaunāko produktu piedāvājumu izstādē “Riga Food”,” stāsta “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja Lineta Mikša.


Jau piekto gadu izstādes “Riga Food” apmeklētājiem ir unikāla iespēja vienuviet Ķīpsalā izbaudīt visu četru Latvijas reģionu – Latgales, Kurzemes, Vidzemes un Zemgales – gastronomiskos labumus.

Šogad Latvijas novadu hallē “Latvijas garša” piedalās vairāk nekā 150 mājražotāji, sīkražotāji, mazie un vidējie uzņēmumi.

Visās četrās izstādes dienās notiek konkurss “Tautas garša”, kur žūrijas lomā var iejusties ikviens interesents, nobalsojot par, viņuprāt, gardāko produktu.

Jāatzīmē, ka 9. septembrī pirmo reizi Latvijā, tieši izstādē notiek Latvijas nacionālais tējas turnīrs bērniem, kur tējas gatavošanas meistarībā, kompozīcijas un degustācijas mākslā sacentīsies mazie tējas meistari.

Foto: Daina Vārpiņa

 

Komentāri

Kategorijas