logo image
Seko mums facebook.com Seko mums twitter.com Cukursaldi.lv RSS

“Laima” aicina uz Šokolādes skolu

October 25th, 2017  |  Publicēts iekš Saldās ziņas


Latvijā mīlētākā saldumu zīmola “Laima” šokolādes muzejs jau ceturto gadu skolēnu rudens brīvlaikā organizē unikālo Šokolādes skolu, kuras ietvaros mazajiem gardēžiem ir iespēja nogaršot un gatavot šokolādi, iepazīstot tās labākās īpašības, kā arī izglītoties un izzināt zīmola “Laima” vērtības un tradīcijas. Šogad Šokolādes skola notiks 27. oktobrī.

“Mums ir patiess prieks piedāvāt bērniem šo unikālo iespēju iegūt iemaņas šokolādes gatavošanā un izzināt šokolādes stāstu no pašiem pirmsākumiem līdz mūsdienām ar visām maņām – redzot, garšojot, sadzirdot un sajūtot. “Laimas” šokolādes skola ir saldākā izglītības programma pasaulē, kuras absolventi iegūst ne tikai neaizmirstamu pieredzi, bet arī šokolādes zināšanu apliecinošu diplomu. Šis būs Šokolādes skolas desmitais izlaidums,” uzsver Liena Skadiņa, “Laimas” šokolādes muzeja vadītāja.

Šokolādes skola tiek organizēta “Laimas” šokolādes muzejā, Miera ielā 22 no plkst. 12.00 līdz 19.00. Dalībnieku ieteicamais vecums ir no astoņiem līdz trīspadsmit gadiem. Vietu skaits šokolādes skolā ir ierobežots, tādēļ visi interesanti tiek aicināti pieteikties iepriekš. Plašāka informācija par Šokolādes skolu pieejama “Laimas” šokolādes muzeja mājas lapā www.laimasokoladesmuzejs.lv.
Kopš “Laimas” šokolādes muzeja atklāšanas 2013. gadā tajā viesojušies vairāk nekā 130 000 viesi. Muzejs ir iecienīts apskates objekts gan Latvijas iedzīvotāju, gan ārvalstu viesu vidū. Tā platība ir 520 kvadrātmetru un ekspozīcijas iekārtošanā ir izmantoti 100 kilogramu īsto kakao pupiņu, savukārt muzeja vecākajam eksponātam ir vairāk nekā 120 gadi.

Foto: Publicitātes

 

Komentāri

Kategorijas