logo image
Seko mums facebook.com Seko mums twitter.com Cukursaldi.lv RSS

Pirmajā labdarības Boulinga maratonā Dakteru Klaunu atbalstam pieteikušās 60 komandas

November 21st, 2018  |  Publicēts iekš Saldās ziņas


22. novembrī atpūtas un izklaides centrā Bowlero, Rīgā pulksten 15.00 sāksies pirmais labdarības Boulinga maratons, kurā par katru nosisto ķegli viens euro cents tiks ziedots biedrībai Dr.Klauns. Tā boulinga spēlētāji no dažādiem darba kolektīviem, draugu komandām, ģimenēm palīdzēs arī turpmāk nodrošināt Dakteru Klaunu darbu Latvijas slimnīcās, ātrāk atveseļoties mazajiem pacientiem, vairot viņu prieku un labsajūtu grūtos brīžos.

Boulinga labdarības maratonā dalību apstiprinājušas 60 komandas, no kurām arī vairākas masu mediju un sabiedrībā pazīstamu personību komandas. Spēlēt boulingu labdarības maratonā apņēmusies TV personība Dagnija Legante, mūziķis Arvis Reiks, šovmenis Edgars Torreto u.c. Pasākumā vēl ar priekšnesumiem piedalīsies etno grupa Kanisaifa, Latvijas Universitātes un basketbola komandas “VEF Rīga” karsējmeitenes, ballīti iegriezīs DJ LevelUp, kā arī gaidāms arī Nila Īles bungu šovs, kā arī citi pārsteigumi.

“Latvijā pirmo labdarības Boulinga maratonu veltām, lai mazākie tās iedzīvotāji – bērni varētu slimnīcās Dakteru Klaunu pavadībā veseļoties ar prieku. Līdz ar to priecāsimies, ja Latvijas simtgadei par godu pieteiksies 100 komandas! Komandu reģistrēšanos pagarinām līdz 21. novembra pulksten 23:59, cerot, ka gaidāma daudz lielāka boulinga spēles cienītāju atsaucība,” vēl citus aicina piedalīties atpūtas un izklaides centra Bowlero mārketinga vadītāja Agnese Puriņa.

Labdarības Boulinga maratona organizatori parūpējušies, lai pirms spēles ikviens varētu izmantot lielisku iespēju patrenēties profesionālu boulinga spēlētāju vadībā. Jāatzīmē, ka šo iespēju izmantos un boulinga maratonā piedalīsies arī Dakteru Klaunu komanda, tā ne tikai saņemot pārējo atbalstu, bet arī aktīvi iesaistoties boulinga spēlē.

Dalībnieki labdarības Boulinga maratonā ne vien uzkrās ziedojumu biedrībai “Dr. Klauns”, bet cīnīsies arī par dažādām balvām.

Vēl 22. novembrī no pulksten 12.00 līdz pulksten 16.00, pie atpūtas un izklaides centra Bowlero atradīsies Valsts asinsdonoru centra izbraukuma autobuss, kurā projekta Mums ir viena asinsrite ietvaros ikvienam labdarības maratona dalībniekam būs iespēja ziedot asinis.

“Izklaides centrs Bowlero ir lieliska atpūtas vieta ģimenēm ar bērniem, te bieži dzirdami mazo smiekli un prieka saucieni, kad boulinga bumba ir trāpījusi pa ķegļiem. Diemžēl ne visi bērni var priecāties, daudziem gadās nonākt slimnīcā, dažiem tur nākas pavadīt arī ilgāku laiku. Lai grūtajos brīžos viņiem netrūktu uzmundrinājuma un apkārtējo sirds siltuma, aicinām atbalstīt Dakteru Klaunu darbu, kas iegulda savas pūles, prasmes un enerģiju mazo pacientu uzmundrināšanai,” saka atpūtas un izklaides centra Bowlero mārketinga vadītāja Agnese Puriņa.

“Līdzīgi kā citās Eiropas pilsētās, Dakteru Klaunu darbošanās ir iespējama tikai tad, ja mūs atbalsta sabiedrība – gan uzņēmumi, gan privātpersonas. Atbalsts Dakteriem Klauniem ir apliecinājums sabiedrības briedumam un līdzatbildībai,” uzsver biedrības “Dr.Klauns” vadītāja Marianna Milovska.

Biedrība “Dr. Klauns” kā sabiedriska labdarības organizācija darbojas kopš 2012. gada, un tās pārstāvji – 35 profesionāli medicīnas klauni – katru dienu dodas uz Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcu un citām slimnīcām Latvijā, lai psiholoģiski palīdzētu bērniem, atvieglojot mazo pacientu ikdienu, kamēr tie uzturas slimnīcā.

Bowlero ir viens no lielākajiem atpūtas un izklaides centriem Latvijā, kas darbojas kopš 2002. gada. Pērn tas tika atzīts, bet šogad nominēts par ģimenēm draudzīgāko iestādi aktīvās atpūtas kategorijā. Bowlero piedāvā 12 boulinga celiņus Brunswick, šeit tiek organizēti gan korporatīvie, gan izklaides un atpūtas pasākumi, ir plašas konferenču telpas un tiek nodrošināts pilns banketu serviss.

Foto: Dr.Klauns publicitātes

 

Komentāri

Kategorijas