logo image
Seko mums facebook.com Seko mums twitter.com Cukursaldi.lv RSS

Romantiskas trīs kārtu vakariņas var noslēgties arī ar bildinājumu

February 5th, 2019  |  Publicēts iekš Mielošanās


Svētā Valentīna dienas svinīgās vakariņas tiek pavadītas ne tikai sirsnīgās sarunās divatā, baudot īpašus ēdienus un dzērienus, dzīvo mūziku, bet noteikti kādam pārim vainagojas arī ar bildinājumu, liecina restorānā “Le Sommet” šefpavāres Solvitas Eberhardes vērojumi.

“Romantiska atmosfēra sveču gaismā, brīnišķīgs skats pār Daugavu no 11. stāva uz naksnīgo Vecrīgu, kā arī īpašās trīs kārtu vakariņas dzīvās mūzikas pavadījumā, ir lietas, kas uzrunā mūsu viesus Sv.Valentīna dienas vakaru pavadīt tieši šeit. Turklāt ne tikai gados jaunajiem cilvēkiem patīk atzīmēt šos mīlestības svētkus! Svētku vakariņās nāk arī ilggadīgi pāri, tā apliecinot viens otram uzmanību un mīlestību, kas ikdienas steigā ne vienmēr izdodas. Izstrādājot ēdienkarti, ļoti piedomāju pie tā, lai viesiem šīs vakariņas būtu īpašas. Ēdienkartes piedāvājumā neizpaliek ne salāti, ne spēcinoša gaļa un zivs, ne deserts ar šokolādi un šampanietis. Manuprāt, Sv.Valentīna diena ir īstā reize, kad vakariņām jābūt pat nedaudz seksīgām! Lai cik daudz darba, ja vien ir iespēja, es labprāt iznāku no virtuves pie viesiem, aprunājos un ceru arī šajā vakarā piedzīvot brīdi, kad kāds bildinās mīļoto,” gada romantiskāko vakaru gaida arī “Le Sommet” šefpavāre Solvita Eberharde. “Ja šo romantisko vakariņu laikā kāds pāris pieņems lēmumu šogad precēties, tad noteikti parūpēsimies, lai viņu kāzas pie mums arī varētu būt īpašas, dāvājot pārsteigumu,” atklāj “Bellevue Park Hotel Riga” direktore Ieva Ozola.

“Darām visu, lai viesi Sv.Valentīna dienas vakarā, jau ienākot restorānā, šeit justos īpaši gaidīti! Esam padomājuši par katru niansi – pat ledus dzēriena glāzē tiek gatavots īpašā formā,” atklāj Solvita Eberharde, kura izstrādājusi ēdienkartē iekļauto ēdienu receptes. Piemēram, kartupeļu fondants ir viens no restorāna “Le Sommet” šefpavāres izdomas lidojumiem apvienojumā ar 10 gadu pieredzi restorānu virtuves vadībā. Tāpat “Le Sommet” ir viena no tām vietām, kur viesi tiek sagaidīti ar pašceptu maizīti – tās ieraugs tiek glabāts no cepšanas reizes uz nākamo.

Savu mīļoto palutināt ar gardām vakariņām restorānā “Le Sommet” 14. februārī būs iespējams no pulksten 17.00 – 23.00, bet, ja viesi vēlēsies turpināt baudīt romantiku, varēs uzkavēties līdz pusnaktij. Vakara gaitā muzicēs akustiskais duets Raivita Razgale un Samuel Scott, būs iespēja pasūtīt trīs kārtu vakariņas pēc īpašas Sv.Valentīna dienas ēdienkartes, kā arī gaidāmi citi pārsteigumi. “Le Sommet” kā pirmie jau tiek rezervēti galdiņi ar plašāko panorāmas skatu uz Vecrīgu, kas no 11. stāva augstuma vakara gaismās izskatās īpaši skaista.

“Le Sommet” ir restorāns ar lielisko panorāmas skatu uz Rīgu – vieta, kur izbaudīt elegantas un romantiskas vakariņas. Tas atrodas “Bellevue Park Hotel Riga” 11.stāvā un piedāvā izsmalcinātu Vidusjūras virtuvi, lielisku apkalpošanu un patīkamu atmosfēru. Restorāna mājīgais dizains kopā ar maigo apgaismojumu un kluso mūziku vakara stundās rada ērtu un relaksējošu vidi. Bellevue Park Hotel Riga adrese ir Slokas iela 1, Rīga. Savukārt „Le Sommet” restorāna darba laiks ir no pulksten 17.00 līdz 23. Informācija par galdiņa rezervāciju: mājaslapā: www.lesommet.lv e-pastā: lesommet@bellevue.lv pa tālruni: +371 67069040 (16.00 – 23.00)

Foto: Restorāna “Le Sommet” publicitātes

 

Komentāri

Kategorijas