logo image
Seko mums facebook.com Seko mums twitter.com Cukursaldi.lv RSS

Gudriem prātiem uzvaras šahā un balvās arī gardumi

May 24th, 2019  |  Publicēts iekš Saldās ziņas


Latvijas Skolu šaha olimpiādes finālā tikās spēcīgākie 255 skolēni no piecu iesaistīto reģionu finālu skolām – jaunie šahisti no Rīgas, Zemgales, Kurzemes, Vidzemes un Latgales, kā arī skolēni ar 1.sporta klasi šahā jeb augstāku meistarības pakāpi.


Gan Latvijas finālā, gan reģionu finālos bērniem tika arī garšīgas balvas – brokastu pārslas un īpašas konfektes, ko sarūpēja MILZU un Transporta Sakaru institūts.

Latvijas Skolu šaha olimpiādē kopumā piedalījās vairāk nekā 1000 skolēni no 170 vispārizglītojošajām mācību iestādēm. Latvijas Skolu šaha olimpiāde notika trīs posmos, kuru 1. posmā katra skola izvirzīja 3 labākos zēnus un 3 labākās meitenes trīs vecuma grupās – 1.-4. klase, 5.-9. klase un 10.-12. klase, kuri piedalījās reģionu finālos. Katrā reģiona finālā tika noskaidroti 3 labākie zēni un 3 labākās meitenes iepriekšminētajās vecuma grupās, kuri izcīnīja tiesības piedalīties Latvijas finālā. Reģiona finālos katrā notika 7 spēļu kārtas ar laika kontroli 12 minūtes un 5 sekundes par gājienu.

Foto: Latvijas skolu šaha olimpiādes publicitātes

 

Komentāri

Kategorijas