logo image
Seko mums facebook.com Seko mums twitter.com Cukursaldi.lv RSS

Skrīveru Saldumi garšo lieliem uz maziem

November 29th, 2019  |  Publicēts iekš Saldās ziņas


“Mēs ticam – vislabākie saldumi ir tie, kas ir visgaršīgākie,
Bet uzburt neaizmirstamu garšu var tikai izvēloties vislabākās sastāvdaļas.
 tā ir mūsu pārliecība, par kuru stāvam un krītam.
Mēs gribam, lai ik konfekte, šokolāde vai īriss būtu kā mazs, bet spēcīgs apliecinājums mūsu fanātiskajai aizrautībai ar sastāvdaļu kvalitāti,
Sākot no izcilākā Latvijas bioloģiskā piena gotiņām un beidzot ar gardākajiem augļiem, pēc kuriem dodamies uz tālo Čīli.
Kā redzat, lai sasniegtu labāko, esam gatavi pasaulei riņķī apskriet. Vēl vairāk – mēs ar prieku un lepnumu aicinām ikvienu izsekot mūsu saldumu tapšanas gaitai soli pa solim. Mēs ejam uz visu banku – ja atklāti, tad atklāti. Izejvielu rūpīgā izvēle, trijās paaudzēs nemitīgi slīpētās receptes  un aizrautīgā mīlestībā sakņots roku darbs – pie mums viss kā uz delnas. Jo tikai tā mēs varam liekot roku uz sirds apgalvot, ka pie Jums nonāk paši gardākie saldumi!” stāsta Skrīveru Saldumi pārstāve Sintija Bredika.


Skrīveru Saldumi produkti tiek iepakoti kartona iepakojumos, vai plastmasas elastīgā iepakojuma maisiņos. Elastīgā iepakojuma trīs lielie plusi ir – izmantoti mazāk rūpniecisko resursu, lai tos saražotu, tie dabā sadalās daudz ātrāk un ir otrreiz pārstrādājami.

Vēl Skrīveru Saldumi piedāvā plašas personalizācijas iespējas.
“Ar prieku izveidosim skaistas dāvanas ar logo, speciāli radītas tieši jūsu uzņēmumam. Mūsu ražotās produkcijas klāsts ir plašs – sākot no konfektēm un šokolādītēm, turpinot ar konfekšu kastēm un smalkām individuāla dizaina rokdarbu kastēm. Klientam piedāvājam pilnu servisu un izdevīgāko cenu – pateicoties tam, ka paši esam ražotāji un izpildītāji pasūtījumam. Esam atvērti jaunām idejām un gatavi piedāvāt saviem klientiem vispiemērotāko, lai apsveiktu, pateiktos un iepriecinātu savus klientus, sadarbības partnerus, kolēģus vai draugus.
Priecāsimies par iespēju satikties ar Jums, noorganizēsim saldumu degustāciju un iepazīstināsim ar sezonas piedāvājumā,” aicina Sintija Bredika.

Foto: Skrīveru Saldumi publicitātes

 

Komentāri

Kategorijas