logo image
Seko mums facebook.com Seko mums twitter.com Cukursaldi.lv RSS

5 iemesli, kāpēc Jauno gadu sagaidīt ceļojumā?

December 9th, 2019  |  Publicēts iekš Gardēžu tūre

Ceļojums vienmēr ir piedzīvojums, kaut kas jauns un nebijis – tieši ar šādu atklājēja sajūtu iespējams sākt Jauno gadu ceļojumā, piedzīvot neredzētas cittautu tradīcijas, iegūt jaunus draugus un baudīt svētku sajūtu, kalt jaunus plānus un mērķus, zina teikt Tūrisma operatora “INTERLUX Travel” Latvijas filiāles vadītājs Vitālijs Puķīts.

Ceļojumā Jaunā gada gaidīšanas prieks ir lipīgs

Vēl Vecā gada pēdējās dienās sākt ceļojumu, lai Jauno gadu sagaidītu citā valstī, daudziem ir jau tradīcija, ko atkārtot, ja ne katru gadu, tad ik pēc laika. Gūtās emocijas gan no ceļojuma, gan Jaunā gada sagaidīšanas sev neierastā vidē, daudziem sniedz vēl spēcīgāku ticību, ka nākamais gads noteikti būs vēl labāks, bagātīgāks un daudzsološāks. Apkārtējais prieks un līksmība sniedz svētku sajūtu, ko mājās ierastās vides, gadu no gada vienādās svinēšanas dēļ bieži vien grūtāk piedzīvot. Būt Jaunā gada pirmajās dienās ceļojumā noteikti ir savādāk, ja ne labāk kā mājās!

Šodienas pasaules gals – rīt visa jaunā sākums

Ja Vecais gads raisa skumjas, iespējams, piedzīvots, darba, tuvu cilvēku zaudējums, tad ceļojums noteikti mudina nedaudz nolikt šīs rūpes malā, par tām nedomāt vai domāt mazāk, kā arī vienkārši ļauties braucienam, atpūsties no visa. Jaunā gada sagaidīšana noteikti ir laiks, kad cilvēki ir atvērti sarunām, labprāt iepazīstas no jauna, vēl laimi pat svešiniekiem. Šādā atmosfērā nav laika skumjām! Iespējams, pēc atgriešanās dažas problēmas šķitīs kļuvušas maznozīmīgas vai būs radies spēks dzīvot tālāk ar jaunu skatījumu un cerībām.

Greznas egles un eksotiskas tradīcijas

Katrā valstī Jauno gadu sagaida atšķirīgi, līdz ar to šāds ceļojums reizē ir izglītojošs un sniedz pieredzi cittautu kultūrā kā svētkus gaidīt un svinēt. Krāšņa uguņošana Prāgā vai skūpstu maratons Venēcijā, romantiski izrotātās pilsētiņas Šveicē, greznās egles Maskavā – tas viss sniedz jaunu pieredzi un iedvesmu. Eksotiska Jaunā gada sagaidīšanas pieredze noteikti būs tādās valstīs kā Japāna, Ēģipte, Peru, Ekvadora u.c. tālajās zemēs, bet tradīciju ziņā līdzīgāk mums Jauno gadu sagaida Vācija, Šveice, Itālija, Somija, Čehija, Krievija u.c.

Nekādu netīro trauku!

Vecgada naktī katrā pilsētā notiek balles un dažādi pasākumi, restorāni gādā par īpašām ēdienkartēm, var doties naksnīgās pastaigās utt. Šādi var ļauties svētku priekam, ko sarūpējuši citi, jo jūsu uzdevums ir tikai izvēlēties svinību vietu, bet viesnīcā gaidīs silta gulta un Jaunā gada brokastis. Pašam nav neparko jārūpējas – nav jāiet uz veikalu vai tirgu pēc produktiem, nav jāspodrina māja un Jaunā gada rītā atkal jāsāk viss no sākuma. Uzvelciet svētku tērpu un sviniet Jaunā gada iestāšanos!

Saplānot Jaunā gada mērķus un vēlmes

Ceļojumā jaunās vides, piedzīvojumu iespaidā raisās arī dažādas jaunas domas un idejas, tāpēc vērts, uz papīra vai elektroniski, tās pierakstīt. Vislabāk, ja starp ekskursijām, pastaigām, gardajām maltītēm atradīsiet arī brīvu brīdi, lai apsēstos un padomātu, sarakstītu Jaunajā gada svarīgākos darbus, mērķus un vēlmes, ko gribat sagaidīt. Kas zina, varbūt nākamā Jaunā gada sagaidīšanas ceļojumā uzrakstīto izlasīsiet un secināsiet, ka viss piepildījies, tiešā tā, kā Jūs vēlējāties!

Tūrisma operatora “INTERLUX Travel” Latvijas filiāle strādā kopš 2015. gada, un tā devīze skan: “Mēs neiespējamos virzienus padarām iespējamos.” “INTERLUX Travel” pārstāvniecības ārpus Latvijas atrodas vēl četrās valstīs – Lietuvā, Krievijā, Baltkrievijā un Vācijā, dodot darbu 150 cilvēkiem. “INTERLUX Travel” Latvijas filiāles mērķis ir izstrādāt augstas kvalitātes ceļojumus par pieejamām cenām. Ar viesnīcām, transporta, prāmju un aviokompānijām noslēgti ekskluzīvie līgumi dod iespēju INTERLUX Travel veidot augstas klases ceļojumus par zemām cenām. INTERLUX Travel piedāvā vairāk nekā 90 ceļojumus ar lidmašīnām, prāmjiem un autobusiem visā pasaulē. INTERLUX Travel izmanto sertificētu gidu pakalpojumus, kuri ir vietējie ceļojumu galamērķu valstīs. “INTERLUX Travel” Latvijas filiāle ir Latvijas Tūrisma Aģentu un Operatoru Asociācijas (ALTA), uzņēmums Latvijā ir apdrošināts 125 000 EUR vērtībā.

Foto: Publicitātes

 

Komentāri

Kategorijas