logo image
Seko mums facebook.com Seko mums twitter.com Cukursaldi.lv RSS

Mazi un lieli – visi vēlas Ziemassvētku saldumu paciņu!

December 19th, 2019  |  Publicēts iekš Saldās ziņas

Ziemassvētku vakars jau tuvu, daudzi vēl meklē dāvaniņu, mazu paldies vai iepriecinājumu svētkos.

Vietējais ražotāja Skrīveru saldumi Ziemassvētku paciņu pievienotā vērtība, ko īpaši novērtē Skrīveru saldumi cienītāji, ir, ka tajās ir dabīgi, garšīgi, vērtīgi saldumi bez mākslīgām krāsvielām un piedevām – augļi šokolādē, riekstiņi šokolādē, marcipāns, šokolādes tāfelītes, sezonas Gotiņas u.c. Turklāt Ziemassvētku paciņām ir jautrs noformējums.

Savukārt neitrālais, bet reizē svētkiem piemērotais noformējums dod iespēju šādu kastīti pasniegt kā dāvanu vai iepriecinājumu vēl pēc Ziemassvētkiem, piemēram, kādēļ gan tā nevarētu būt Jaunā gada loterijas dāvana? Vai kādēļ gan nesarīkot svētkus sev? Noteikti katrs no mums šogad padarījis kādu labu darbu – atver kastīti mājās un izbaudi!

Noteikti sev tuvumā atradīsiet, kur ražotāja Skrīveru saldumi vai citā veikalā var aplūkot un iegādāties plašo produkcijas klāstu, bet garšīgus produktus pasūtīt arī Skrīveru saldumi E-veikalā https://skriverusaldumi.lv/lv/e-veikals/2406/Ziemassvetki-2019 Jo mazi un lieli – visi vēlas Ziemassvētku saldumu paciņu!

Foto: Publicitātes

 

Komentāri

Kategorijas