logo image
Seko mums facebook.com Seko mums twitter.com Cukursaldi.lv RSS

Par zefīriem norēķinās ar mīlestības solījumiem

February 18th, 2020  |  Publicēts iekš Saldās ziņas

Zīmols “Laima” radījis pirmo pop-up veikalu Latvijā, kurā var norēķināties ar mīlestības solījumiem

Mīlestības dienas noskaņās zīmols “Laima” durvis vēra pirmajam pop-up veikalam Latvijā, kurā varēja norēķināties tikai ar mīlestības solījumiem. Tā sortimentu veidoja gardie un gaisīgie “Laimas” zefīri “Maigums”, savukārt veikala pārdevēja lomā iejutās un apmeklētājus sagaidīja atraktīvais Nauris Brikmanis, bet veikala dizaina autore bija Baiba Prindule-Rence.

Šogad Latvijā mīlētākais saldumu zīmols “Laima” atzīmē jubileju – 150 mīlestības un salduma piepildītus gadus. “Laima” vienmēr savu mīlestību sniedz caur gardajiem saldumiem, kurus ar īpašu rūpību un sirds siltumu pēc unikālajām “Laimas” receptēm radījuši zīmola meistari. “Laima” – tas ir stāsts par mīlestību. Dāvinot mīlestību, tā tiek saņemta pretī, tādēļ  mēs vakar vērām durvis solījumu veikalam, lai rosinātu cilvēkus laicīgi padomāt par Mīlestības dienu un romantisku veidu, kā iepriecināt sev tuvus un mīļus cilvēkus,” stāsta Orkla Latvija” komunikācijas direktore Lineta Mikša.

14 populārākie mīlestības solījumi, kas tika izteikti pop-up veikalā par godu Mīlestības dienai, bija: aizvest mīļoto uz kino, pasniegt mīļotajam gardas brokastis gultā, uzdāvināt mīļotajai ziedus biežāk nekā ierasts, uzspēlēt ar bērniem kopā viņu mīļāko galda spēli, nolasīt bērniem vakara pasaciņu vai nodziedāt miega dziesmiņu, uzdāvināt vecākiem ziedus un pateikt paldies, aizvest mīļoto vakariņās uz jums abiem iecienītu restorānu, uzcept bērniem gardas pankūkas, aizvest mīļoto uz teātri, saplānot kopīgu ģimenes izbraucienu, izbraukt kopīgā velo izbraucienā ar mīļot, uzaicināt draugu uz ballīti, aizvest draugu uz meistarklasi vai radošo darbnīcu un uzaicināt uz kafiju.

Pop-up veikala īsajā darba laikā tikai iepriecināti 400 cilvēki un tiks iepriecināti vēl papildu 400 cilvēki, kuriem tiks uzdāvināti mīlestības solījumi. Veikala apmeklētāju dalījās arī pozitīvās atsauksmēs, norādot, ka šī ir viena no unikālākajām un sirsnīgākajām aktivitātēm, kāda redzēta pēdējā laikā, kā arī, ka šādi mīlestības solījumi ir labākā dāvana. Zīmols “Laima” vēl saldus Mīlestības svētkus! Lai izdodas pārsteigt mīļotos!

“Laima” sevī iemieso mīlestības stāstu par sev mīļajiem, vēsturi, vērtībām un savām saknēm. Tā ir vienmēr bijusi Latvijas dzīvespriecīgo un nozīmīgo mirkļu līdzgaitniece, tādēļ, godinot 150 gadu jubileju, “Laima” ar lepnumu turpina šo mīlestības un Latvijas piederības stāstu. “Laimas” sortimentu šobrīd veido vairāk nekā 200 dažādi šokolādes saldumi, turklāt tie turpina pilnveidoties un attīstīties, savukārt 2020. gada otrajā pusē tiks atklāta jauna “Laimas” ražotne Ādažos.

Foto, video: “Orkla Latvija” publicitātes

 

Komentāri

Kategorijas