logo image
Seko mums facebook.com Seko mums twitter.com Cukursaldi.lv RSS

“Lulū Bode” ierodas 2 stundu laikā!

April 23rd, 2020  |  Publicēts iekš Saldās ziņas

Ilggadējais ēdināšanas uzņēmums “Pica Lulū” aprīļa sākumā paziņoja par pievēršanos pārtikas, saimniecības preču piegādei, to ar “Lulū Bodes” starpniecību solot nodrošināt 2h stundu laikā. Cukursaldi.lv izmanto attālinātās intervijas priekšrocības, lai noskaidrotu, kā uzņēmumam izdodas īstenot šo lēmumu, un kāda ir klientu atsaucība? Jaunajā pieredzē dalās “Pica Lulū” direktore Maija Zariņa.

Cukursaldi.lv: Līdz šim ēdināšanas uzņēmumu “Pica Lulū” pazinām kā meistarīgu picu cepēju un ātru to un citu ēdienu piegādātāju. Laikā, kad skolēni mācās no mājām, darbinieki, ja arī ir birojos, tad pusdieno turpat uz vietas utt., picu, gatavā ēdiena piegāde noteikti ir pieprasīts pakalpojums. Kādēļ izvēlējāties vēl arī nodrošināt citas pārtikas piegādi, atklājot “Lulū Bodi”? 

M.Zariņa – Šajā izaicinājumu pilnajā laikā, īpaši svarīgi pielāgoties mainīgajiem apstākļiem un tirgus izmaiņām ir ēdināšanas uzņēmumiem. Lai noturētu darbiniekus, “Pica Lulū”, kā celmlauži un ilggadēji tirgus līderi ēdienu piegādes jomā, veiksmīgi papildināja savu piedāvājumu klāstu ar pārtikas un saimniecības preču piegādi. Lēmumu pieņēmām ātri, reizē rūpīgi izsverot, ka brīdī, kad klientu pārvietošanās tiek ierobežota, ir ļoti aktuāla kļuvusi pārtikas un saimniecības preču piegāde uz mājām.

Bija redzams, ka tirdzniecības nozare Latvijā nebija gatava tik strauji pieaugošam pārtikas, sadzīves preču pieprasījumam, citiem, piegādei klienta adresē, trūka nepieciešamie resursi. Savukārt “Pica Lulū” ir gan transports, gan gadiem izstrādāta sistēma, ko izlēmām likt lietā jaunā veidā. Sapratām, cik šobrīd svarīgi klientam vēlamo pasūtījumu saņemt jau šodien un izlēmām rīkoties!

Cukursaldi.lv: Vai bija vēl kāds faktors, kas Jūs mudināja šādam jaunam solim biznesā?

M.Zariņa – Kā jau daudziem ēdināšanas uzņēmumiem, arī “Picai Lulū”, pie esošās situācijas, ir krities apgrozījums, un arī mums ir nācies aizvērt dažas picērijas uz nenoteiktu laiku. Rūpējoties par darbinieku noturēšanu, lai varētu nodrošināt komandai stabilas darba vietas, nemitīgi meklējam arvien jaunus risinājumus, un “Lulū Bode” ir viens no jaunākajiem!

Katra krīze liek uz visu paskatīties citām acīm. “Pica Lulū” jau gadiem ir atpazīstama ne tikai ar gardām picām, bet arī ar savu ātro piegādi, nemainīgo precizitāti un ašajiem kurjeriem! Apvienojot šos 3 vaļus, uzņēmums ir izveidojis vietu, kur ātri, ērti un pats galvenais – droši, ir iespēja iepirkties. Aicinot visus palikt mājās un rūpēties par savu un līdzcilvēku veselību, esam izveidojuši “Lulū Bodi”, kur klientiem ir iespēja atrast nepieciešamākās pārtikas un saimniecības preces ikdienai.

Cukursaldi.lv: Kā Jūs izvēlējāties, kuri produkti un kāpēc iekļaujami “Lulū Bodes” piedāvājumā?

M.Zariņa – Izvēlamies atbalstīt Latvijas ražotājus. Protams, piedāvājumā ir pieejamas arī pieprasītākās importa preces. Piedāvājums veidots tā, lai nosegtu nepieciešamākās lietas dažādām gaumēm. Sortimentā sev piemērotāko atradīs arī vegāni.

Cukursaldi.lv: Ko cilvēki vairāk iecienījuši, kādas ir atsauksmes?

M.Zariņa – Visvairāk tiek novērtēts, ka esam pielāgojušies esošajai situācijai un nemainīgi nodrošinām piegādi. Attiecībā par “Lulū Bodi” jūtam klientu atzinumu, ka produkti tiek sagādāti un atvesti arī ātrāk nekā solītajās 2 stundās. Veicam sadarbības ar piegādātājiem un regulāri veidojam akcijas, kur klients par katru pirkumu, saņem kādu gardu dāvanu bonusā.

Cukursaldi.lv: Ja klients dzīvo Rīgā, veic pasūtījumu pulksten 9.00, viņš tiešām tajā paša dienā arī saņems savu kafiju, desu un pārējās pasūtītās preces?

M.Zariņa – Jā, noteikti! Gandrīz mēneša laikā esam pārliecinājušies, ka sistēma strādā labi. Mums ir svarīgi rast vienkāršus un ērtus risinājumus, lai atvieglotu mūsu klientu ikdienu, līdz ar to, uzstādām sev augstu latiņu, dodot solījumu, ka ēdienu piegādi garantēsim tās pašas dienas laikā.

Valstīt vēl līdz 12. maijam turpināsies ārkārtas situācija. Kādus pasākumus Jūs veicat Covid-19 laikā?

M.Zariņa – “Pica Lulū” sociālā atbildība vienmēr ir bijusi svarīga, bet jo īpaši vīrusa “COVID-19” izplatības laikā uzņēmums rūpējas par darbinieku un klientu drošību, veic dažādus preventīvus pasākumus. Tāpat “Pica Lulū” ikdienas darbam ir izstrādātas stingras vadlīnijas un procesi, kā darbiniekiem jārīkojas gan picērijās uz vietas, gan piegādes daļai.

Uzziņa

SIA Later Ltd zīmolam Pica Lulū ir 17 picērijas, kas atrodas Rīgā, Jūrmalā, Ādažos un Jelgavā.

Uzņēmumā strādā vairāk nekā 300 darbinieki.

“Pica Lulū” picu rullēšanas un cepšanas prasmēs uzņēmums ir ieguldījis vairāk nekā 25 gadus.

Foto: Publicitātes

 

Komentāri

Kategorijas