logo image
Seko mums facebook.com Seko mums twitter.com Cukursaldi.lv RSS

Šovasar “Novada Garša” – sociālajos tīklos

June 9th, 2020  |  Publicēts iekš Saldās ziņas

Krāšņais un gardais pasākums “Novada Garša”, ko rīko Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC), arī šovasar priecēs ikvienu. Tiesa gan – attālināti sociālo tīklu kontos. Lai tajos piedalītos, aicinām sekot “Novada Garša” sociālo tīklu kontiem Facebook un Instagram, kā arī Youtube kanālā!

Attālināto pasākumu datumi nemainīgi – Vidzemes pasākums Ikšķilē 6.jūnijā, Kurzemē pie Nabas ezera – 4.jūlijā, Zemgalē, atpūtas kompleksā “Miķelis” – 25.jūlijā, bet Latgalē ZS Kotiņi – 8.augustā.

Globālā pandēmija viesusi krietnas korekcijas “Novada Garša” ierastajā norises kārtībā. Tomēr, pateicoties tam, šis gads nes virkni arī līdz šim nebijušu jaunumu.

Izceļam labāko sabiedriskās ēdināšanas iestādes pavāru! Pirmo reizi Latvijā tieši “Novada Garša”, sadarbībā ar Latvijas Pavāru klubu, šovasar rīkos citviet pasaulē jau ierastu konkursu sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumu pavāriem.

Meklējam vietējo Gada produktu! Vasaras vidū startēs konkurss “Gada produkts” – profesionāls, neatkarīgas žūrijas vērtēts produktu konkurss dažādās kategorijās. Vienlaikus notiks arī Latvijas Biškopības biedrības rīkotais konkurss “Latvijas atzītākais medus 2020”.

Ēdam gardi ārpus Rīgas! Lai sabiedrība labāk iepazītu šefpavārus vai saimnieces, kuri gatavo gardas maltītes Latvijas reģionu krodziņos un restorānos, jau ap Jāņiem sludināsim konkursu, kurā piedalīties aicināsim tieši šos cilvēkus.

Parādi Novada garšu arī savā virtuvē! Tā kā klātienes pasākumi ar iespēju nobalsot par sev tīkamāko produktu konkursā “Tautas garša” šogad izpaliks, ikviens Latvijas iedzīvotājs tiks aicināts piedalīties nedaudz citādā aktivitātē – atrast www.novadagarsa.lv katalogā tīkamāko produktu un radoši par to izpausties.

Plašāka informācija: www.novadagarsa.lv

Foto: Daina Vārpiņa

 

Komentāri

Kategorijas