logo image
Seko mums facebook.com Seko mums twitter.com Cukursaldi.lv RSS

Dabas saldumu maģija un tās lieliskā Šokolādes kūka!

June 11th, 2020  |  Publicēts iekš Saldās ziņas

Dabas saldumu maģija stiprā puse ir, ka saimniece Ilze Kupča visus gardumus – kūkas, tortes, zefīrus, plātsmaizes, ruletes u.c. gatavo no Latvijas lauku labumiem. Dabas saldumu maģijas gardumi top Mārupē, bet to īpašo garšu izbaudījuši gardēži visā Latvijā.

Viena no Dabas saldumu maģija kūkām – favorītēm ir “Vecmāmiņas mantojums”, un Ilze Kupča saka: “Pateicoties savai vecmāmiņai Marijai, kura izaudzināja 12 bērnus, sagaidīja mazbērnus un mazmazbērnus, esmu ieguvusi no viņas vislielāko bagātību, – tā ir mīlestība pret to, ko daru. Esmu mantojusi viņas kūku recepti ar nosaukumu “Vecmāmiņas mantojums”. Kūkas cepu jau 12 gadus, saglabājot mantotās tradīcijas, ar kurām esmu ieguvusi vairākas godalgas Latvijas konkursos.”

Cukursaldi.lv izvēle šoreiz ir Šokolādes kūka – skaisti un reizē vienkārši dekorēta ar ogām, ar bagātīgu šokolādes garšu, sātīga un ļoti, ļoti garšīga!!! Jā, iespēju robežās Dabas saldumu maģija pasūtījumu piegādā arī norādītajā adresē. Ērti, jo svētku dienā rūpju jau tāpat gana daudz! Ikdienā Dabas saldumu maģija gardumi meklējami arī, piemēram, veikaliņā Tēriņu 55 vai Kalnciema ielas tirdziņā, Rīgā. Turklāt Ilze Kupča labprāt arī dalās zināšanās un regulāri rīko dažādas gatavošanas meistarklases.

Foto: Daina Vārpiņa

 

Komentāri

Kategorijas