logo image
Seko mums facebook.com Seko mums twitter.com Cukursaldi.lv RSS

Cēsis: Rudens restorānu nedēļa 2020

November 3rd, 2020  |  Publicēts iekš Saldās ziņas

Līdz 8.novembrim Cēsīs jau trešo gadu notiks Cēsu Rudens restorānu nedēļa. Cēsniekiem un pilsētas viesiem ir lieliska iespēja baudīt izsmalcinātus ēdienus par īpaši draudzīgām cenām. Gardēžus ieturēt maltīti aicina seši Cēsīs un apkārtnē iemīļoti restorāni.

Rudens restorānu nedēļā piedalās viesnīcas “Villa Santa” restorāns, restorāns “Jāņoga”, viesnīcas “Jonathan SPA Estate” restorāns, restorāni “Kārļamuiža” un “Ungurmuiža”, kā arī H.E. Vanadziņš. Ziemeļu restorāns. Kā ierasts, viesi var baudīt trīs kārtu maltīti. Katrā no restorāniem ir pieejams viens īpašais piedāvājums 20,00 EUR vai 25,00 EUR vērtībā. Ēdienkartes atšķiras no uzņēmumu ikdienā piedāvātā ēdienu klāsta, sniedzot neatkārtojamu gastronomisko baudījumu un izceļot sātīgo rudens garšu, kuru sniedz kvalitatīvi un gardi sezonas produkti.

Vai rudenim ir garša? Un smarža? Jā! Gaisā vējo saldens ābolu un dzērveņu aromāts, kurš sajaucas krāsaino rudens lapu un zemes smaržu. Bagātīgā rudens raža sniedz lieliskas iespējas gardiem un burvīgiem ēdieniem. Baudi rudens dūmakaino, bagātīgo un sātīgo garšu Cēsu rudens restorānu nedēļā.

Lai gardēži varētu savlaicīgi iepazīties ar rudens restorānu nedēļas piedāvājumu un izvēlēties sev vistīkamākās maltītes katra restorāna sarūpētā ēdienkarte ir pieejama Cēsu Tūrisma informācijas centra mājas lapā www.visit.cesis.lv un sociālajos tīklos.

Informējam, ka pirms došanās uz izvēlēto restorānu obligāti jāveic iepriekšēja galdiņu rezervācija. Restorāni darbojas saskaņā ar aktuālajiem Ministru kabineta noteikumiem un ievēro visus piesardzības pasākumus.

Cēsu restorānu nedēļa pirmo reizi tika organizēta 2018.gada pavasarī. Katru gadu tā notiek divas reizes gadā – pavasarī un rudenī.

Foto: Daina Vārpiņa

 

Komentāri

Kategorijas