logo image
Seko mums facebook.com Seko mums twitter.com Cukursaldi.lv RSS

Ziemassvētkos iepriecina ne tikai darbinieku bērnus, bet arī mazbērnus un krustbērnus

December 20th, 2022  |  Publicēts iekš Saldās ziņas

Informācijas tehnoloģiju uzņēmums SIA “ZZ Dats” šajos Ziemassvētkos iepriecinājis savu darbinieku 220 bērnus, mazbērnus un krustbērnus, rīkojot svētku pasākumu un sarūpējot dāvaniņas. Savukārt līdzekļus, ko uzņēmums katru gadu izmanto sadarbības partneru sveikšanai, SIA “ZZ Dats” ziedojis biedrības Dr.Klauns darbībai, dodot iespēju vēl vairāk bērniem Latvijas slimnīcās veseļoties ar prieku.

“Lai veicinātu kopā būšanu, kas pēc pandēmijas laika ir īpaši svarīgi mums katram, lai radītu neaizmirstamas atmiņas, mūsu darbinieku mīļajiem – jaunākajai paaudzei, kura mīļa, šogad Ziemassvētku pasākumā iepriecinājām ne tikai kolēģu bērnus, bet arī mazbērnus un krustbērnus vecumā līdz 18 gadiem. Uzņēmums pastāv jau gandrīz 30 gadus, mūsu lojālāko darbinieku ģimenēs bērni izaug un tiek sagaidīti mazbērni. Varējām paskatīties, cik katrs paaudzies liels, daudziem mazākajiem bērniem šī bija pirmā Ziemassvētku eglīte ārpus mājām – izrotātā eglīte, bērnu iemīļotā varone Tuta, dāvaniņas – tas viss iepriecināja mazākas un lielākas sirsniņas! Zinām, ka daudzās darbavietās ir diskusijas, vai vajadzētu apsveikt darbinieku bērnus, tikmēr mēs ticam, ka neatkarīgi no vecuma lieliskā kopā būšana noteikti paliks atmiņā gan bērniem, gan vecākiem, gan vecvecākiem un krustvecākiem – ja vien varam sniegt prieku, tas jādara! Siltu emociju piepildītajā svētku pasākumā priecīgi tapām mēs visi – lai tas neviltotais bērna prieks un neaprakstāmā sajūsma pavada mūs visā nākamajā gadā!” tā SIA “ZZ Dats” administrācijas un personāla vadītāja Iveta Kažemaka.

“Laikā, kad augsti kvalificētu darbinieku nodrošinājums, īpaši IT nozarē, ir izaicinājums, esam gandarīti, ka šodien ZZ Dats esam 180 kolēģi! No tiem lielākā daļa darbinieku ir jau ilgstoši strādājoši IT projektu vadītāji, programmētāji, testētāji un sistēmanalītiķi, kuriem varam nodrošināt labi apmaksātu darbu, lai viņiem un viņu ģimenes locekļiem būtu stabilas un drošas attīstības iespējas savā valstī – Latvijā,” ir gandarīts SIA “ZZ Dats” direktors Edžus Žeiris.

ZZ Dats ir 100% Latvijas uzņēmums, kas dibināts 1995. gadā, un kopš darbības sākuma tā galvenie darbības virzieni ir Vienotā pašvaldības sistēma, mākoņskaitļošana un oriģinālprogrammatūras izstrāde, ieviešana un uzturēšana, sniedzot pakalpojumus Latvijas pašvaldībām, valsts iestādēm un komercuzņēmumiem.

ZZ Dats aktīvi darbojas tīmekļa risinājumu un elektronisko pakalpojumu izpētes un izstrādes jomā, īpašu uzmanību veltot biznesa procesu elektronizācijai, sistēmu drošībai, kvalitātei un lietotāju apmierinātībai.

Foto: ZZ Dats publicitātes

 

Komentāri

Kategorijas