logo image
Seko mums facebook.com Seko mums twitter.com Cukursaldi.lv RSS

“Balttour 2023” – lai ceļotu!

January 24th, 2023  |  Publicēts iekš Saldās ziņas

No 3. līdz 5. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Rīgā notiks izstāde-gadatirgus “Balttour 2023”. Vairākus gadus pandēmijas ietekmē ceļošana gan Latvijā, gan uz citām valstīm bija ierobežota, tādēļ nozares profesionāļi ir gandarīti ar jauniem spēkiem un piedāvājumu atkal atgriezties tirgū.

To ar nepacietību gaida arī tuvi un tāli ceļotāji – gan tie, kuri vēlas redzēt un piedzīvot kaut ko jaunu Latvijā, atpūsties, gan tie, kuri plāno doties tālāk – ārpus Latvijas robežām. Pēc Ērika Lingebērziņa, Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācijas (ALTA) prezidenta vārdiem – ceļojumi uz galamērķiem ārpus Latvijas jāplāno savlaicīgi – tāda ir arī pasaules tūrisma tendence.

“Esam gandarīti, ka februārī beidzot atkal notiks Latvijas nozīmīgākais tūrisma nozares pasākums – izstāde “Balttour”. Tā pulcēs plašu dalībnieku loku ar daudzveidīgu tūrisma piedāvājumu Latvijā un visā pasaulē. Prieks par tūrisma uzņēmēju ieguldījumu jaunu produktu attīstībā un tūrisma galamērķu apgūšanā, tādējādi atbildot uz ceļotāju pieprasījumu un nerimstošo vēlmi izzināt pasauli. Nepacietīgi gaidām “Balttour 2023” atklāšanu, lai apmeklētājus iepazīstinātu ar tūrisma aktualitātēm un aicinātu doties aizraujošos ceļojumos,” – tā Ēriks Lingebērziņš.

Savukārt Sanda Majore, “airBaltic” Tirdzniecības vadītāja Baltijas valstīs uzsver jaunos galamērķus, tāpat, cik gaidīti Latvijā ir arī ārzemju ceļotāji, tādēļ izstādē īpaši tiks uzņemti ceļojumu organizatori no dažādām valstīm, kuri ar Latvijā redzēto un piedzīvoto varēs dalīties ar ceļotājiem savās mītnes zemēs, tā ieinteresējot viņus šogad doties ceļojumā arī uz Latviju.

Latvijas tūrisma nozare “Balttour 2023” demonstrēs spēju pārvarēt krīzes un ar jauniem piedāvājumiem uzrunāt gan Latvijas, gan ārvalstu partnerus un ceļotājus. Izstādes dalībniekus un apmeklētājus ar savu novadu jaunumiem iepazīstinās Latgales, Vidzemes, Zemgales, Sēlijas un Kurzemes tūrisma uzņēmēji.

Savukārt tūrisma operatori, pasažieru pārvadātāji, ārvalstu tūrisma pārstāvniecības un uzņēmēji no vairāk nekā 15 valstīm izstādē vilinās iepazīt tuvākas un tālākas zemes.

Rīgā notiekošajā izstādē piedalīsies tūrisma industrijas pārstāvji, aģentūras, profesionālās tūrisma organizācijas, ārvalstu tūrisma pārstāvniecības, aviokompānijas, transporta pakalpojumu sniedzēji, viesnīcas, viesu nami un aktīvās atpūtas organizētāji no dažādām pasaules valstīm.

Piemēram, tūroperators “Tez Tour Latvia” ir priecīgs atkal piedalīties starptautiskajā tūrisma izstādē “Balttour”. Šis visai tūrisma nozarei ir ļoti nozīmīgs notikums – tā ir iespēja tikties ar dažādu valstu partneriem, apspriest aktualitātes ar tuvākiem un tālākiem kolēģiem, kā arī piedāvāt izstādes apmeklētājiem savā stendā izdevīgākos un interesantākos piedāvājumus. Tā šogad viens no sen gaidītiem un mūsu tūristu atzinīgi novērtētiem virzieniem jau 2016. gadā – Rimini kūrorts pie Adrijas jūras Itālijā.

“Balttour 2023” apmeklētājus iepazīt tuvākas un tālākas zemes aicinās vairāk nekā 160 uzņēmumu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Turcijas, Uzbekistānas, Vācijas, Kostarikas, Indijas, Ungārijas, Spānijas, Somijas, Čehijas un Indonēzijas. Interesentiem būs iespēja apmeklēt arī Gruzijas, Slovākijas, Ukrainas un Melnkalnes nacionālos kopstendus. Šo valstu pārstāvji viesmīlīgi sagaidīs ikvienu, lai iepazīstinātu ar savas zemes tūrisma objektiem un kultūru, stāstītu aizraujošus stāstus un aicinātu ciemos.

Ceļojumu gadatirgus
“Balttour 2023” notiks pavasara un vasaras ceļojumu izpārdošana, kurai labākos piedāvājumus jau gatavo tādas tūrisma aģentūras un operatori kā “Tez Tour”, “Novatours”, “Estravel Latvia”, “1Travel”, “AZA tours”, “Nikos Travel”, “Alsvets”, “Atlantic Travel” un citi. Ar vilinošiem piedāvājumiem izstādē pirmo reizi startēs arī Polijas tūrisma operators “ITAKA”.

Izstādi-gadatirgu “Balttour” organizē Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija (ALTA), norisi nodrošina Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība “BT 1”.

“Balttour 2023” darba laiks:
3. februārī – 10.00–13.00 (Profesionāļu laiks)
3. februārī – 13.00–18.00
4. februārī – 10.00–18.00
5. februārī – 10.00–17.00

Foto: Daina Vārpiņa

 

Komentāri

Kategorijas