logo image
Seko mums facebook.com Seko mums twitter.com Cukursaldi.lv RSS

Santa Maria garšvielas iegūst prestižo Superior Taste Awards balvu – šefpavāri izcilo garšu novērtē ar 3 zvaigznēm

April 11th, 2023  |  Publicēts iekš Saldās ziņas

Santa Maria garšvielas Santa Maria Tellicherry melnie pipari un kardamons ieguvušas Starptautiskā garšu institūta prestižo Superior Taste Award augstāko apbalvojumu.  Sīvā konkurencē tās spēja saņemt šo augstāko novērtējumu – 3 zvaigznes un patiesi pārsteigt konkursa žūrijā esošos pasaules slavenos šefpavārus, informē Paulig un Santa Maria mārketinga aktivitāšu vadītāja mazumtirdzniecībā Latvijā Inga Auziņa.

Visi Starptautiskā garšu institūta konkursā degustētie produkti izturēja stingru vērtēšanas procesu, kas ietver aklo degustāciju – produkti tiek novērtēti pēc pirmā iespaida, garšas, izskata, aromāta un tekstūras. Santa Maria garšvielām tika piešķirts visaugstākais vērtējums – 3 zvaigznes. “Izcils produkts, kam piemīt lieliska kvalitāte un garšas intensitāte” – šie ir tikai vieni no žūrijas Santa Maria garšvielām veltītajiem vārdiem un argumentiem, uzņēmumam Paulig pasniedzot prestižās Superior Taste Award augstāko apbalvojumu.

“Esam sajūsmā par mums Starptautiskā garšu institūta pausto augsto atzinību un ar mūsu Santa Maria garšvielu klāstu arī turpmāk nodrošināsim augstākās kvalitātes garšvielas un maisījumus, koncentrējoties uz ilgtspējību visā vērtību ķēdē. Šis prestižas apbalvojums parāda, ka ir iespējams sagaršot atšķirību starp vienām un otrām garšvielām, un mēs patiesi lepojamies ar apbalvoto Santa Maria garšvielu izcilību,” saka Paulig, kam pieder Santa Maria zīmols, sortimenta vadītāja Maite Kreiksela (Maite Creixell).

“Tieši Santa Maria Tellicherry melnie pipari un kardamons pārsteidza šos vienus no slavenākajiem šefpavāriem pasaulē, un abi šie produkti ir pieejami ne tikai pasaules, bet arī Latvijas tirgū. Minētos piparus klienti iecienījuši iegādāties garšvielu dzirnaviņās, kas sniedz iespēju ēdienu papildināt ar svaigi maltiem pipariem – aromātiski un gardi! Savukārt smaržīgais kardamons pieprasītāks ir gada aukstajā laikā, īpaši tuvojoties Ziemassvētkiem,” atklāj Paulig un Santa Maria mārketinga aktivitāšu vadītāja mazumtirdzniecībā Latvijā Inga Auziņa.

Superior Taste Award ir Starptautiskā garšu institūta piešķirts sertifikāts pārtikas un dzērienu produktiem, kuri vairāk nekā 200 pasaules līmeņa šefpavāru un vīnziņu žūrijas aklajā degustācijā vērtējumā saņem 70% vai augstāku rezultātu. Katrs žūrijas loceklis ir rūpīgi izvēlēts, pamatojoties uz viņa profesionālo pieredzi, sekmīgo dalību starptautiskos konkursos u.tml., turklāt žūrijas izveidē iesaistās, piemēram, Le Guide Michelin u.c. prestižas gastronomijas organizācijas.

Žūrijas komentāri:

  • Santa Maria Tellicherry melnie pipari – 3 zvaigznes (visaugstākais vērtējums)

“Garda piparu šķirne ar garšu, kas vienlaikus ir gan svaiga, gan pikanta. Nedaudz saldenais aromāts ir ļoti vilinošs.”

  • Santa Maria kardamons – 3 zvaigznes (visaugstākais vērtējums)

“Izcils produkts, kam piemīt lieliska kvalitāte un garšas intensitāte. Ir pamanāmi svaigi malta kardamona aromāti.”

Par Tellicherry melnajiem pipariem

Melnie pipari nepieciešami katrā virtuvē, jo tos var pievienot gandrīz visiem ēdieniem, vēlams, gatavošanas beigās. Šī garšviela izceļ jebkura ēdiena, pat saldo ēdienu, garšu.

Pielietojuma iespējas ir ļoti plašas bifšteks un zivs, mērces, dārzeņu ēdieni, cepta gaļa, grilēta gaļa, maltā gaļa, aknu ēdieni, nieres, medījums, zupas, buljoni, salātu mērces, sēnes, picas, pasta ar sieru, risoto, augļi un ogas (piemēram, zemenes), saldie ēdieni (piemēram, saldējums).

Dažādo Santa Maria piparu piedāvājumā Tellicherry melnie pipari ir pieejami Santa Maria garšvielu dzirnaviņās.

Par kardamonu

Kardamonu var pievienot kūkām, kliņģeriem, maizei un augļu salātiem, gaļas un zivju ēdieniem. Piemēram, gaļas un vistas gaļas ēdieniem šī garšviela piešķir austrumniecisku garšu. Ar kardamonu papildina arī piparkūku mīklu un karstvīnu.

Paulig ir ģimenes uzņēmums, kas ražo pārtiku un dzērienus, veido jaunu, ilgtspējīgu pārtikas kultūru – tādu, kas ir labvēlīga gan cilvēkiem, gan planētai. Paulig nodrošina visu, kas ir garšīgs: kafiju un dzērienus, Tex Mex un garšvielas, uzkodas un augu izcelsmes produktus. Uzņēmuma zīmoli ir Paulig, Santa Maria, Risenta,  Poco Loco un Zanuy. Paulig pārdošanas apjoms 2021. gadā sasniedza 966 miljonus eiro. Uzņēmumam ir 2300 dedzīgu darbinieku 13 dažādās valstīs, kuri aizrautīgi strādā  uzņēmuma mērķim, lai dzīve būtu pilna ar garšu.

Foto: Santa Maria publicitātes

 

Komentāri

Kategorijas