logo image
Seko mums facebook.com Seko mums twitter.com Cukursaldi.lv RSS

Šokolāde Agnesi Vārpiņu dara laimīgu

October 8th, 2012  |  Publicēts iekš Gardumus iesaka  |  2 Komentāri

Agnese Vārpiņa
Agnese Vārpiņa, TV3 ziņu moderatore, www.bobe.me redaktore un pasākumu vadītāja

Tumšā šokolāde ir viens no iecienītākajiem Agneses Vārpiņas saldumiem, turklāt Cukursaldi.lv lasītājiem iespēja uzzināt par šī saldi rūgtā garduma pielietojumu arī skaistumkopšanā.

“Man garšo tumšā šokolāde ar riekstiem, bet ik pa laikam izvēlos kādu citu saldumu – tad kādu nedēļu man aktuāla ir halva, šerberts, zefīrs šokolādē vai kas cits. Neesmu ļoti liela saldumu cienītāja, taču, ja tie ir pa rokai, nekad, nekad, neatsakos. Vienīgie kritēriji, lai nav daudz konservantu un, protams, lai man garšo,” Cukursaldi.lv atklāj Agnese Vārpiņa.

Saldumus viņa visbiežāk iegādājas mājupceļā no darba, kad jau mācot izsalkums un nepieciešama enerģija: “Tad nopērku šokolādi, kuru negausīgi arī notiesāju!” Protams, neizpaliek arī sezonas ogas, augļi. Zemeņu laikā Agnese ar groziņu dodas uz tirgu, bet lāceņu laikā uz mežu. Iespēju robežās vasaras veltes iegulst arī saldētavā, piemēram, ar cukuru sablenderētas zemenes.

Savukārt svinības neesot iedomājamas bez tortes. “Mums apkārt ir daudz mazu bērnu, un torte svētku kulminācijā viņiem vienmēr ir liels notikums, kuru gaida īpaši. Agrāk ģimenes lokā pie vecākiem spēlējām „akmens, šķēres, papīrītis”, un zaudētājs gāja pēc tortes „Cielaviņa”, griezām četrās daļās un baudījām,” atceras Agnese Vārpiņa.

Kā jau minēts, Agnesei garšo tieši tumšā šokolāde, taču no tās iespējams pagatavot arī lielisku šokolādes masku sejai. Iegūtais rezultāts? Pabarota, mīksta āda un priecīga pati, jo, kā zināms, šokolāde dara laimīgu, atgādina Agnese, kurai dzīvesprieks ir personīgā vizītkarte.

Šokolādes maska sejai

Karsta ūdens peldē izkausē vidēji lielu tāfelīti tumšās šokolādes.
Pievieno paciņu trekna saldā krējuma (optimāli 35%).
Pievieno tējkarotīti konjaka, kas veicina asins cirkulāciju.
Iegūto masu var lietot kā sejas un ķermeņa masku.
Ja iegūtajai šokolādes maskai pievieno klijas, var izmantot kā skrubi.

Foto autors: Publicitātes foto

 

2 komentāri

  1. es says:

    Ļoti patīk šī diktore.

  2. Tā jau ir, katrai mums savs laimes noslēpums… un vienalga ko citi saka – šokolāte tiešām palīdz justies labāk. 🙂

Komentāri

Kategorijas