logo image
Seko mums facebook.com Seko mums twitter.com Cukursaldi.lv RSS

Atnesot uz tirgu ābolus, iegūst bezmaksas mobilos tālruņus

October 4th, 2013  |  Publicēts iekš Saldās ziņas

Āboli
Desmit cilvēki Rīgas Centrāltirgū un desmit Daugavpils Ditton namā otrdienas rīta agrumā tikuši pie jauna mobilā tālruņa, iemainot to pret grozu ābolu. Ar maiņas akciju zemcenu mobilo sakaru operators Amigo iesāka piecu dienu kampaņu, kuras laikā pēcapmaksas pieslēguma lietotāji varēs iegādāties ērtu un uzticamu mobilo tālruni Nokia 100 par nepilniem pieciem latiem.

Cilvēki Amigo piedāvājumu uztvēruši atsaucīgi, jo īpaši vecāka gada gājuma. Aptuveni 60% no visiem līguma slēdzējiem ir vecumā virs 50 gadiem, savukārt trešā daļa ir 31-50 gadus veci. Par pircēju augsto motivāciju liecina fakts, ka pirmajā dienā uz Daugavpili cilvēki braukuši pat no Jēkabpils, Krāslavas un Jaunaglonas, bet uz Rīgu no Skultes, Aizkraukles un Ventspils.

Āboli

Lai tiktu pie jauna mobilā tālruņa par velti, interesentiem otrdienas rītā plkst. 8.00 bija jāierodas pie Amigo stenda Rīgas Centrāltirgū un Daugavpils Ditton namā, jāatnes grozu ar āboliem un jānoslēdz pēcapmaksas līgumu ar mobilo sakaru operatoru. Pirmie desmit visagrāk akcijas nosacījumus izpildījušie katrā pilsētā tika pie Nokia 100, bet āboli tuvāko dienu laikā ceļos uz reģionālajiem zoodārziem.

Āboli

«Amigo kā zemcenu operators vienmēr rūpējas, lai viss saziņai nepieciešamais būtu pieejams ikvienam klientam. Mēs zinām, ka vairāk nekā divas trešdaļas Latvijas iedzīvotāju telefonu lieto galvenokārt sarunām ar saviem tuviniekiem. Viņiem ir vajadzīgi vienkārši, ērti lietojami un uzticami telefoni. Priecājos, ka cilvēki atsaucīgi izmanto iespējas,» saka Amigo vadītājs Artūrs Freimanis.

Foto: Zemcenu mobilo sakaru operatora Amigo publicitātes

 

Komentāri

Kategorijas