
Rīt, 5.februārī “Volvo Sporta centrā” Latvijas Biškopības biedrības pārstāvji personīgi pasniegs dāvinājumu Latvijas Olimpiskajai hokeja izlasei. Spēkam un enerģijai tiks dāvināts medus, bišu maize un dažādi medus maisījumi ar ogām.
Soču olimpiskajās spēlēs Latviju pārstāvēs 58 sportisti, kuriem Latvijas Biškopības biedrība ir sagatavojusi dāvinājumu – 80 kilogramus biškopības produktu.
Medus ir pasaulē senākā saldviela un populārākais biškopības produkts. Tas ir ne tikai garšīgs, bet arī izcili enerģētisks produkts, kas spēj palielināt sportistu fizisko potenciālu, izturību kā arī ātri atjauno spēkus. Medū esošie antioksidanti, vitamīni, minerālvielas un mikroelementi ir nepieciešami ikvienam sportistam.
Šo trešdien, plkst. 13:00 “Volvo Sporta centra” konferenču zālē Latvijas Biškopības biedrība pasniegs dāvinājumu Latvijas Olimpiskajai hokeja izlasei. Ar laba vēlējumiem, līdzās medum, tiks dāvināta arī bišu maize un dažādi medus maisījumi ar ogām.
Dāvanas tiks nogādātas Latvijas Olimpiskajai komitejai, lai tās varētu saņemt visi sportisti, kas pārstāvēs Latviju Olimpiskajās spēlēs.
Armands Krauze, LBB valdes priekšsēdētājs: “Tāpat kā bitēm arī sportistiem ir ļoti svarīgs komandas darbs un atbalsts no apkārtējiem. Lai Latvijas sportisti varētu gūt labus rezultātus 22. olimpiskajās spēlēs dāvinām medu, kura zeltainā krāsa un spēcīgās īpašības palīdzēs gūt zelta medaļas!”
Foto: Kristaps Ēberliņš



Komentāri