
20.jūlijā no pulksten 9.00 Jūrmalciema kāpās notiks pirmais Melleņu lasīšanas čempionāts. Ideja organizēt pasākumu radās Kalnišķu sabiedriskā centra vadītājai Initai Ķaupelei, kura pati ir aizrautīga ogotāja.
Pasākumā aicināti piedalīties gan pieredzējuši ogu lasītāji, gan iesācēji. Sacensības norisināsies trīs stundas. Organizatori uzsver, ka lasīšanai nedrīkstēs izmantot nekādas palīgierīces. Arī līdzjutēji palīdzēt nedrīkstēs.
Apbalvoti tiks gan tie, kas salasījuši visvairāk melleņu, gan dalībnieki trīs īpašajās nominācijās: “Labāk ģērbtais ogotājs”, “Lielākās ogas īpašnieks” un “Vistīrāk salasīto ogu īpašnieks”. Arī salasītās ogas paliks pašiem.
Pasākuma organizatori aicina dalībniekus pieteikties līdz 17.jūlijam pa tālr. 28361268.



Komentāri