logo image
Seko mums facebook.com Seko mums twitter.com Cukursaldi.lv RSS

Kuldīgas jeb Goldingen room

July 29th, 2014  |  Publicēts iekš Mielošanās

IMG_4348
Jāsāk ar to, ka Goldingen ir Kuldīgas senais nosaukums, ko tagad labprāt loka arī mūsdienu uzņēmīgie ļaudis. Tā šogad Kuldīgas Rātslaukumā ienācis restorāns Goldingen Room.

IMG_4358

Goldingen room sevi pozicionē kā itāļu virtuves pasniedzēju, kurā viens no uzskatāmākajiem piemēriem ir turpat īpašā krāsnī cepta pica. Protams, netrūkst arī dažādu citu pamatēdienu, desertu un kūku, dažāda veida kafiju. Ieklausieties vien: “Tartelette ar citronu krēmu un meringu.”

IMG_4339

IMG_4340

IMG_4365

Par interjeru, atmosfēru var teikt tikai to labāko, jo Kuldīgai tas piestāv un ienes šeit vēl nebijušu noskaņu. Goldingen room ar savu atrašanos Kuldīgas vecpilsētas sirdī ir īsts tūristu magnēts. Piemēram, katrs, kurš iznācis no Kuldīgas Tūrisma informācijas centra vecajā Rātsnamā nemaz nevar nepamnīt Goldingen room, jo tā ir acu priekšā.

IMG_4266

Cukursaldi.lv atliek novēlēt, lai restorānam izdodas iekļūt pa īstam arī kuldīdznieku sirdīs, kas nozīmīgi tūrisma klusajā sezonā. Un, protams, censties vēl aizvien slīpēt ēdienkarti un garšas nianses, lai pa īstam varētu sevi dēvēt par Itālijas vēstnešiem Kuldīgā.

Foto: Cukursaldi.lv

 

Komentāri

Kategorijas