logo image
Seko mums facebook.com Seko mums twitter.com Cukursaldi.lv RSS

Virtuļi, virtuļi Ze Donats izpildījumā

July 4th, 2012  |  Publicēts iekš Mielošanās

Latvijā ienākusi virtuļu ēšanas mode, un te liela atbildība jāuzņemas arī Ze Donats – neliela kafejnīcā Rīgā, Krišjāņa Valdemāra ielā, kur apkārt vairāk vai mazāk tikai biroji un nelieli veikaliņi.

Tomēr dažnedažādie virtuļi plauktā aiz letes izkārtoti tik kārdinoši, ka šeit ievilina ne vienu vien garāmgājēju. Daļa izvēlas virtuļus ar konkrētu garšu un dodas tālāk, daļa paliek tos baudīt turpat uz vietas. Interjers ir pietiekami moderns, atturīgs un vide demokrātiska, lai šeit savās eksistenciālajās sarunās grimtu skolēni, iespēju iekļūt ar ratiņiem izmantotu jaunās māmiņas vai interneta pārtrūkuma gadījumā uz šejieni pārceltos pat kāds no tuvējo biroju censoņiem (bezvadu interneta priekšrocība).

Protams, galvenajā lomā šeit ir virtuļi, virtuļi – ar apelsīnu, karameļu, amaretto, meža ogu, aveņu, šokolādes, piparmētru u.c. garšu, rotāti ar lazdu riekstiem, pistācijām un citiem kārumiem.

Virtuļu iegādes bonuss šeit Virtuļu komanda – apkalpojošās meitenes vai puiša laipnais smaids un žiglās rokas, novērtē Cukursaldi.lv

 

Komentāri

Kategorijas