logo image
Seko mums facebook.com Seko mums twitter.com Cukursaldi.lv RSS

Uzņēmums Paulig pārdevis savu biznesu Krievijā

May 6th, 2022  |  Publicēts iekš Saldās ziņas

Starptautiskais pārtikas un dzērienu uzņēmums Paulig ir pārdevis savu biznesu Krievijā, kas ir kā turpinājums iepriekš pieņemtajam lēmumam par izstāšanos no Krievijas tirgus.

Darījums ietver Paulig Rus LLC akciju pārdošanu privātajam investoram Vikas Soi kungam. Tādējādi Paulig darbībai Krievijā, tostarp kafijas grauzdētavai Tverā, kura atrodas aptuveni 170 km no Maskavas būs jauns īpašnieks. Paulig 200 darbiniekiem tiks sniegta iespēja turpināt darbu jaunā īpašnieka uzņēmumā. Paulig zīmoli un receptes nav iekļautas šajā darījumā. Darījuma vērtība netiek atklāta.

“Sakarā ar Krievijas uzbrukumu Ukrainai un ģeopolitiskās situācijas izmaiņām secinājām, ka biznesa turpināšana Krievijā vairs nav ne atbildīga, ne dzīvotspējīga, un uzsākām izstāšanās procesu. Ņemot vērā mūsu darbiniekus, klientus un vietējos tiesību aktus, uzņēmuma pārdošana bija labākais risinājums aiziešanai,” saka Rolf Ladau, Paulig izpilddirektors.

Nākamo mēnešu laikā Paulig zīmols pakāpeniski beigs savu darbību Krievijā. Zaļās kafijas piegādes no Paulig jaunajam īpašniekam turpināsies pārejas periodā, kas nepārsniegs trīs mēnešus.

Krievija 2021. gadā veidoja mazāk nekā 5% no uzņēmuma kopējiem ieņēmumiem, un tādējādi tai nav būtiskas ietekmes uz Paulig uzņēmuma kā tāda nākotni.

Paulig ir ģimenes uzņēmums, kas tirgo pārtiku un dzērienus, veido jaunu, ilgtspējīgu pārtikas kultūru – tādu, kas ir labvēlīga gan cilvēkiem, gan planētai. Paulig nodrošina visu, kas ir garšīgs: kafiju un dzērienus, Tex Mex un garšvielas, uzkodas un augu izcelsmes produktus. Uzņēmuma zīmoli ir Paulig, Santa Maria, Risenta, Poco Loco un Liven. Paulig pārdošanas apjoms 2021. gadā sasniedza 966 miljonus eiro. Uzņēmumam ir 2000 dedzīgu darbinieku 13 dažādās valstīs, kuri aizrautīgi strādā  uzņēmuma mērķim, lai dzīve būtu pilna ar garšu.

Foto: Paulig publicitātes

 

Komentāri

Kategorijas