logo image
Seko mums facebook.com Seko mums twitter.com Cukursaldi.lv RSS

SIA ZZ Dats: Augsti kvalificētiem darbiniekiem vienmēr būs stabilas attīstības iespējas savā valstī – Latvijā

November 24th, 2022  |  Publicēts iekš Saldās ziņas

Par godu Latvijas Republikas 104. gadadienai informācijas tehnoloģiju uzņēmums SIA ZZ Dats tradicionāli vairāk nekā 100 darbinieku kolektīvam rīkoja Latviskās Sviestmaizes brokastu rītu. Svētku atzīmēšana kopā ar kolēģiem dziedot latviešu dziesmas dažādas latviskās noskaņās, Latvijā ražoto produktu cienasts, sarunas par paveikto un iecerēto stiprina kolektīva kopību, patriotismu un ticību Latvijas nākotnei, pārliecināts SIA “ZZ Dats” direktors Edžus Žeiris.

“Darbs dara darītāju! Palielinās Latvijas sabiedrības gatavība un pieprasījums saņemt dažādus valsts, pašvaldības pakalpojumus digitāli, tie kļūst aizvien dažādāki, un mēs visi ejam laikam līdzi, savu darbu darot atbilstoši jaunajām tendencēm. Lepojamies, ka esam uzņēmums, kurā sastopas zināšanas, idejas un tehnoloģijas, lai radītu sabiedrībai nozīmīgus IT risinājumus. Laikā, kad augsti kvalificētu darbinieku nodrošinājums, īpaši IT nozarē, ir izaicinājums, esam gandarīti, ka šodien ZZ Dats esam 180 kolēģi! No tiem lielākā daļa darbinieku ir jau ilgstoši strādājoši IT projektu vadītāji, programmētāji, testētāji un sistēmanalītiķi, kuriem varam nodrošināt labi apmaksātu darbu, lai viņiem un viņu ģimenes locekļiem būtu stabilas un drošas attīstības iespējas savā valstī – Latvijā,” ir gandarīts SIA “ZZ Dats” direktors Edžus Žeiris.

ZZ Dats ir 100% Latvijas uzņēmums, kas dibināts 1995. gadā, un kopš darbības sākuma tā galvenie darbības virzieni ir Vienotā pašvaldības sistēma, mākoņskaitļošana un oriģinālprogrammatūras izstrāde, ieviešana un uzturēšana, sniedzot pakalpojumus Latvijas pašvaldībām, valsts iestādēm un komercuzņēmumiem.

ZZ Dats aktīvi darbojas tīmekļa risinājumu un elektronisko pakalpojumu izpētes un izstrādes jomā, īpašu uzmanību veltot biznesa procesu elektronizācijai, sistēmu drošībai, kvalitātei un lietotāju apmierinātībai.

Foto: Mārtiņš Garais

 

Komentāri

Kategorijas