logo image
Seko mums facebook.com Seko mums twitter.com Cukursaldi.lv RSS

Kā atrast ceļojuma piedzīvojumu nezināmajā jeb kādēļ izvēlēties “Fortūnas” sistēmas viesnīcu?

August 31st, 2023  |  Publicēts iekš Saldās ziņas

Katrs ceļojums mums sola kādu pārsteigumu, bet, ja organizētā tūrē viesnīcas izvēle ir par labu alternatīvai pieejai un dzīvošana paredzēta kādā no sistēmā “Fortūna” iekļautajām viesnīcām, tūristu gaida sava veida pārsteigums – viesnīcas nosaukumu viņš uzzina tikai pēc ierašanās galamērķa valstī, skaidro “INTERLUX Travel” Latvijas filiāles vadītājs Vitālijs Puķīts. Konkrētas viesnīcas izvēle notiek pēc tūroperatora ieskatiem.

“Ceļojumos viens no svarīgākajiem apstākļiem ir viesnīcas izvēle, kur apmetīsieties, un parasti tūristiem organizētā tūrē ir iespēja pašiem izvēlēties viesnīcu. Tomēr pastāv alternatīva pieeja – sistēma “Fortūna”, kas tāpat ir pilna ceļojuma pakalpojumu pakete un praktiski neatšķiras no pārējām. Tūrists tiks izmitināts attiecīgās kategorijas viesnīcā, bet tieši kurā, uzzinās ierašanās brīdī. Ceļotājus kaut reizi pamēģināt dzīvot šajā sistēmā iekļautā viesnīcā vilina iespēja izmēģināt nezināmo – ļauties piedzīvojumam un pievilcīgā cena. Cilvēkiem, kuriem par visu svarīgāka ir paredzamība un zināmi konkrēti dzīvošanas apstākļi, šis alternatīvais ceļošanas veids varētu nebūt piemērotākais. Piemēram, viņi būs iztēlojušies dzīvot pirmajā līnijā pie jūras, bet viesnīca atradīsies tālāk, toties ar baseinu u.tml.,” vērtē “INTERLUX Travel” Latvijas filiāles vadītājs Vitālijs Puķīts.Gadās arī kuriozi, piemēram,tūristi redzot vārdu “Fortūna”, uztver to kā viesnīcas nosaukumu, un ir pārsteigti, ka internetā nevar tādu atrast.

Ko mēs zinām pirms došanās?

Pēc “Fortūna” sistēmas rezervējot tūri, ir zināms, uz kuru valsti un kūrortu jūs braucat, kāda paredzēta ēdināšana(tikai brokastis, brokastis – vakariņas, viss iekļauts u.tml.), kādā viesnīcas kategorijā tiksiet izmitināti (2 *, 3 *, 4 * vai 5 *). Vienīgais,  ko pirms ceļojuma nezināsiet –  kurā tieši viesnīcā jūs izmitinās.

“Fortūna” sistēmas priekšrocības:

Naudas ietaupījums: viena no galvenajām šīs sistēmas priekšrocībām ir iespēja būtiski ietaupīt, jo izmitināšanas izmaksas veido vienu no lielākajām tūres pašizmaksām. Tā kā tūroperators iepērk lielu numuru apjomu dažādās viesnīcās un saņem speciālas cenas,  tas  ietekmē  tūres gala cenu.

Unikāla pieredze: šāda pieredze var būt interesanta tiem, kuriem patīk pārsteigumi un kuri nebaidās eksperimentēt.

Ģeogrāfijas paplašināšana: klienti var paviesoties dažādās viesnīcās, kas var atrasties dažādos rajonos vai pat pilsētās. Tas ļauj paplašināt ceļojuma ģeogrāfiju un iepazīt jaunas vietas.

“Fortūna” sistēmas mīnusi:

Nenoteiktība: Viens no galvenajiem trūkumiem ir līdz ierašanās brīdim precīzas informācijas trūkums par gaidāmo viesnīcu. Tas var radīt satraukumu ceļotājiem, kuri vēlas zināt iepriekš, kur viņi dzīvos.

Ne vienmēr der visiem: dažiem tūristiem var būt īpašas prasības (piemēram, baseina esamība, tuvums jūrai vai transporta infrastruktūrai). Fortūna sistēmā nav iespējas izvēlēties viesnīcu, ņemot vērā visas šīs prasības.

Iespējamās vilšanās: Dažos gadījumos klients var nonākt viesnīcā, kas neatbilst viņa gaidītajam vai prasībām, kas var radīt vilšanos.

Ka jau visam  arī  sistēmai “Fortūna” ir savi plusi un mīnusi, un izvēle ir atkarīga no katra tūrista personīgajām vēlmēm un vajadzībām. Tie, kuri ir gatavi riskēt un vēlas ietaupīt, var novērtēt šo pieeju, kamēr tie, kuriem ir svarīga paredzamība un svarīgi zināt, kur viņi dzīvos iepriekš, ieteicams dot priekšroku tradicionālajai pieejai viesnīcas izvēlē.

Veiksmīgais piedzīvojums nezināmajā

Tiem, kuri izlemj doties ceļojumā, kurā ir paredzēta  sistēma “Fortūna”, jāņem vērā vairāki ieteikumi:

Precizēt viesnīcas kategoriju: izvēloties tūri, kurā iekļauta “Fortūnas” sistēma, precizējiet viesnīcas kategoriju, lai būtu priekšstats par gaidāmo. Piemēram, ja dodat priekšroku 4 zvaigžņu viesnīcām, pārliecinieties, vai izvēlētā tūre ietver tieši šo kategoriju, nevis, piemēram, apartamentus.

Konsultējaties ar speciālistiem: ja jums ir noteiktas  prasības, sazinieties ar ceļojuma konsultantiem. Profesionāļi jums var palīdzēt izvēlēties piemērotāko variantu no piedāvātajiem.

Esiet atvērts jaunam: “Fortūna” sistēmas izmantošana paredz gatavību pārsteigumiem. Esiet gatavs, ka varat nokļūt viesnīcā, kuru paši varbūt neizvēlētos, taču tā var kļūt par interesantu pieredzi un patīkamu atklājumu.

“Fortūna” sistēma sniedz unikālu iespēju ietaupīt uz dzīvošanu viesnīcā un gūt jaunu ceļošanas pieredzi. Tomēr, pirms izdarīt izvēli, ir svarīgi rūpīgi izpētīt visus piedāvājumus un pārliecināties, vai tie atbilst jūsu vēlmēm un vajadzībām. Šaubu gadījumā vienmēr vērsieties pie tūrisma nozares speciālistiem, kuri palīdzēs izdarīt izvēli.

Foto: Publicitātes

 

Komentāri

Kategorijas