logo image
Seko mums facebook.com Seko mums twitter.com Cukursaldi.lv RSS

Kas jāredz izstādē “Balttour 2024”

February 2nd, 2024  |  Publicēts iekš Saldās ziņas

2.–4. februārī Ķīpsalā, Rīgā notiks tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2024”. Āfrikas karaliste Maroka, saulainā Malaga, grandiozi mainīgā Dubaija, slēpotāju paradīze Austrija, Balkānu burvība… – daudz un dažādu iespēju vienuviet.

Ceļojumus uz sniegotām Eiropas kalnu virsotnēm, izcilus vasaras atpūtas galamērķus un eksotiskas pērles izstādē “Balttour 2024” prezentēs teju 300 uzņēmumu no vairāk nekā 26 valstīm. Latvijas vadošie tūroperatori – “Tez Tour”, “Novatours”, “Interlux Travel” –un aviosabiedrība “airBaltic” ir sarūpējuši jaunus ceļojumu virzienus – Maroka, Malaga, Austrija – un labākos cenu piedāvājumus uz tūristu iecienītiem galamērķiem – Turciju, Grieķiju, Spāniju, Ēģipti.

“Trīs dienas Ķīpsalā“Balttour 2024” apmeklētāji varēs iegādāties aviobiļetes, ekskursiju braucienus ar čarterlidojumiem, prāmju un pasākumu biļetes, kruīzu, viesnīcu, spa un sanatoriju piedāvājumus dažādām gaumēm, turklāt ar atlaidēm, kas pieejamas tikai izstādē,” – tā Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācijas (ALTA) prezidents Ēriks Lingebērziņš.

Atklāj jaunu virzienu – Maroku!

Marokas karaliste ir spožs daudzkrāsainās senās Magribas fragments, tā “baltās” Āfrikas daļa, kur krustcelēs savijušās dažādas kultūras. Austrumu tirgi šeit ir skaļi un rosīgi, nereti redzami tumsnēji berberi, kas piekopj arī klejotāju dzīvesveidu, bet piekrastē sērfotāji izaicina Atlantijas okeāna viļņus. Marokai patiesi piemīt unikālas eksotiskas noskaņas, tāpēc apmeklē izstādi un varbūt jau šovasar varēsi izbaudīt Tuvo Austrumu šarmu!

Ceļojumu gadatirgus

Ar īpaši izdevīgiem ceļazīmju, naktsmītņu, kruīzu, pavasara un vasaras ceļojumu piedāvājumiem izstādē priecēs teju 300 uzņēmumu no vairāk nekā 26 pasaules valstīm. “Balttour 2024” apmeklētāji varēs izvēlēties gan tādus tūristu iecienītus galamērķus kā Ēģipte, Grieķija, Turcija, Spānija, gan jaunus virzienus – Maroku, Malagu, gan ceļojumus uz eksotiskām zemēm – Taizemi, Kubu, Filipīnām, Vjetnamu vai Gambiju, gan arī sniegotās kalnu virsotnes Itālijā, Francijā, Austrijā.

Latvijas novadu kolorīts

Neparasta naktsmītne – plosts “Dunavas ūdensroze” Zebrus ezera krastā, vides objekts “Melnais gailis bumbā” Bauskā, dzīvesziņas un arodu sēta Jelgavā, lielizmēra krēsls Daugavas krastā saulrieta vērošanai, saliedēšanās pārgājieni Madona novadā… – tik daudzveidīgs ir Latvijas novadu piedāvājums. Izbaudīt skaistākās tūrisma pērles izstādē aicinās visi Latvijas novadi – ikviens varēs iepazīties ar jauniem vides objektiem, naktsmītnēm, pastaigu takām, skatu torņiem, vecpilsētām, dabas parkiem, muižām, pilīm un muzejiem.

Kaismīgu ceļotāju stāsti

Kristīne Virsnīte, Zane Eniņa, Juris Smaļinskis, Gundega Skudriņa, Aigars Lauzis, Ilona Balode, Roberts Grinbergs … – tie ir tikai daži no stāstniekiem, kuri no 2. līdz 4. februārim aicina tikties “Balttour 2024”. Aizrautīgi piedzīvojumu meklētāji, sabiedrībā zināmas personas un tūrisma profesionāļi uz “Balttour” Galvenās skatuves dalīsies ar iedvesmojošiem stāstiem un pieredzēto – varēsi uzzināt par Jūrtaku un Mežtaku, par ceļošanu uz auto jumta, klausīties Latvijas piļu un muižu stāstos, diskutēt par Santjago ceļu, piedalīties meistarklasē “Ceļojums smalkā stila pasaulē” un vēl daudz ko citu.

Foto: Publicitātes

 

Komentāri

Kategorijas