logo image
Seko mums facebook.com Seko mums twitter.com Cukursaldi.lv RSS

Mūsu saldā misija

Kristofers Robins teica, ka jāņem līdzi Provīzija, jeb ēdamlietas. Kas ir Pūka iecienītākā Provīzija? Protams, medus! Pods ar uzrakstu MEC ir nopietna viņa dzīves sastāvdaļa. Toties Pūks ir lādzīgs lācis, kurš vienmēr gatavs piedzīvojumiem. Iespējams, tik lādzīgu viņu padara tieši MEC. Medainais deguns nekad nebeidz sapņot par jauniem šī salduma krājumiem. Kaut reizēm tikai domās var palaizīt medus poda paša maliņu, MEC ir viņa dzīves centrālā ass. Un, protams, draugi.

Mēs katrs lielākā vai mazākā mērā esam saldummīļi. Kādā no mums mīt mazāks Pūks, kuram tikai pavisam mazliet, tikai retu reizi rodas vajadzība panašķoties. Kādam bez saldumiem nepaiet neviena diena.

Kādam labākais brokastu gardums ir svaigi augļi, bet kādu citu no pēcpusdienas noguruma glābj piķa melnas šokolādes gabaliņš. Kāds mājās meistaro cepumus, kēksus, kūkas un desertus. Kādam citam optimālākais ceļš līdz iecerētajiem gardumiem ved caur pēc vanilīna, kanēļa, citrona miziņām, šokolādes, sīrupa utt. smaržojošām konditorejām, kafejnīcām, restorāniem vai vienkārši prasmīgu saimnieču/ku rokām.

Gardumi paliek gardumi… Reizēm ir sajūta, ka ar mazo Napaleona kūciņu un kafijas tasi vienatnē jāpakaldina nākotnes plāni kādā kafejnīcā. Reizēm pēc pamatēdiena kāds labs deserts restorānā ir kā punktiņš uz i. Reizēm brīvdienās gribas, lai visa māja piepildās ar ceptas plātsmaizes smaržu. Reizēm gan lielās, gan mazās viesībās svētku torte ir vismaz pārdesmit minūšu sarunu temats. Tā varētu turpināt jo ilgi, jo izsenis gardumi ir cilvēka ēdienkartes būtiska sastāvdaļa.

Cukursaldi.lv ir kā konditorejas, desertu izejvielu veikals, katls un cepeškrāsns, virtuve, ēdamistaba, konditorejas un restorāna galdiņš vienlaikus. Pūka medus ir tikai viens no gardumiem, par kuru šeit ir kāds stāsts, padoms vai izvēles brīvība ļauties saldumu baudai.
Cukursaldi.lv ir piesātināts ceļojums gardumu pasaulē.

Mēs priecājamies, ka arī Tu esi šī gardā ceļojuma dalībnieks.

Tavs cukursaldi.lv

Kategorijas